FBO 005: Kredyt hipoteczny i syndrom sztokholmski. Odpowiedzi na Wasze pytania

81

Kredyt hipoteczny to jedno z największych finansowych zobowiązań, jakie bierzemy na swoje barki. Nasza wielka miłość do niego z czasem bardzo się zmienia. Najpierw pragniemy go mieć jak najszybciej i jak najwięcej, później przyzwyczajamy się do niego, a po latach mamy go szczerze dość i marzymy o dniu, w którym wreszcie przestanie drenować nasz portfel. Typowe „love story z niewłaściwym partnerem” – od fatalnego zauroczenia aż do nienawiści i pragnienia ucieczki ku wolności. 😉

Bardzo wiele z Waszych pytań, które docierają do mnie w formie komentarzy i maili, dotyczy właśnie kredytu hipotecznego. Dlatego przygotowałem dla Was odcinek podcastu, w którym:

– dokładnie opowiadam o moim podejściu do kredytu hipotecznego,
– pokazuję kiedy jest najlepszy czas na zaciągnięcie takiego kredytu,
– przedstawiam warunki, na jakich warto zaciągnąć kredyt hipoteczny,
– tłumaczę dlaczego właśnie takie warunki mają sens,
– odpowiadam czy warto nadpłacać kredyt hipoteczny i kiedy najlepiej to zrobić.

Ten artykuł jest częścią cyklu Przewodnik po kredycie hipotecznym, który jest nie tylko kompendium przydatnej wiedzy, ale przede wszystkim materiałem do przemyśleń i głębokiego zastanowienia się, jak rozsądnie zaciągnąć kredyt hipoteczny:

Jak zwykle zapraszam Was bardzo serdecznie do podzielenia się ze mną Waszą opinią w komentarzu. A jeśli macie dodatkowe pytania z przyjemnością postaram się na nie odpowiedzieć. Mam ogromną nadzieję, że dla wielu z Was dzisiejszy odcinek będzie pomocny.

Skąd pobrać podcast?

Dzisiejszy odcinek znajdziecie na dole tego wpisu, a w ciągu kilku godzin po publikacji na blogu podcast będzie również dostępny:

za pośrednictwem iTunes

za pośrednictwem aplikacji Stitcher

poprzez RSS

 

Oceń proszę mój podcast

Będę Ci bardzo wdzięczny jeśli zechcesz ocenić mój podcast w aplikacji iTunes. Zajmie Ci to kilkanaście sekund, a mi bardzo pomoże dotrzeć z podcastem do szerszego grona odbiorców:

Oceń podcast w iTunes

A jeśli wolisz poczytać, to tutaj znajdziesz spisaną treść dzisiejszego odcinka podcastu:

Pobierz spisaną treść FBO 005

 

Serdecznie Cię pozdrawiam 😉

Miło mi poinformować, że jest już dostępny kurs online wraz z wygodnym kalkulatorem kredytu hipotecznego, pozwalającym policzyć wszystkie koszty kredytu, dokonać symulacji nadpłat i po prostu znaleźć odpowiedź na pytanie, która oferta faktycznie jest dla Ciebie najlepsza. Dla Ciebie - a nie dla banku czy pośrednika. Tytuł kursu to "Kredyt hipoteczny krok po kroku". Serdecznie zapraszam - KLIKNIJ TUTAJ

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
81 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze