Finansowa Forteca Audiobook

Wolisz słuchać, niż czytać? Żaden problem!

Wielu moich Czytelników chce przeczytać moją książkę – „Finansową Fortecę”, ale nie mają czasu, żeby tak po prostu usiąść do czytania. Rozumiem to bardzo dobrze – u mnie też były etapy w życiu, gdy naprawdę trudno było wygospodarować czas tylko na lekturę. Gdy spłacaliśmy długi, a nasze dzieci były dużo młodsze, mogłem sobie pomarzyć o wolnym czasie, w którym mógłbym beztrosko czytać. 

Właśnie dlatego nagrałem Finansową Fortecę w wersji AUDIO. 18 godzin materiału audio, do tego dołączam PDF z wykresami i tabelami z książki. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli masz słuchawki, lub zestaw głośnomówiący, możesz przyswajać wiedzę o inwestowaniu – odcinek po odcinku.
Sprawdź:

Przesłuchaj bezpłatnej próbki audiobooka:

Finansowa Forteca Audiobook

Finansowa Forteca w wersji AUDIO? Zdecyduj, czy to ma sens, długość: 24:32

Co zyskasz dzięki Finansowej Fortecy AUDIO?

800 stron wiedzy o inwestowaniu w przystępnej wersji audio – możesz słuchać 
i uczyć się inwestowania gdzie tylko chcesz. Wystarczy około 20 minut słuchania dziennie, żeby przeczytać Fortecę już w te wakacje. 
Moje dodatkowe komentarze do wykresów i tabel – ponieważ czytam audiobook osobiście, mogłem w niektórych miejscach dodać od siebie komentarze do prezentowanych danych.  
Kompendium wiedzy o inwestowaniu – nie musisz wertować setki książek, cała wiedza, której potrzebujesz, jest w jednym miejscu. 
Wygodny dostęp do tabel i wykresów – mój zespół zebrał je dla Ciebie w wygodnym PDF-ie. Możesz je zobaczyć podczas słuchania na ekranie telefonu. 
Skuteczny plan dla swoich pieniędzy – dzięki Fortecy stworzysz własną strategię inwestycyjną i krok po kroku wdrożysz ją w życie.

Pełna wersja audiobooka dostępna na:

Już ponad 110 000 czytelników buduje swoją Finansową Fortecę!