KONTAKT

Dziękuję Ci, że jesteś czytelnikiem bloga FBO i chcesz skontaktować się ze mną. Zanim to zrobisz, przeczytaj proszę poniższe informacje:

 1. Jeśli masz pytania o komercyjną współpracę, to w zakładce WSPÓŁPRACA przygotowałem dla Ciebie informacje o statystykach bloga, dostępnych formach współdziałania, orientacyjnych cenach oraz możliwościach bezpośredniego kontaktu ze mną w tej sprawie. Dlatego najpierw zajrzyj tam – oszczędzisz sporo czasu i energii 🙂
 1. Jeżeli chcesz zapytać o to, czy udzielam indywidualnych konsultacji finansowych, to niestety obecnie tego nie robię. Żałuję, bo bardzo to lubię, ale na tym etapie rozwoju mojej działalności nie mam niestety takiej możliwości. Ale kiedyś do tego na pewno powrócę.
 1. Jeśli masz pytania związane z Twoją indywidualną sytuacją finansową – zastanawiasz się, jaki wziąć kredyt, jak poradzić sobie z długami, w co zainwestować, jak zrobić budżet domowy, itp. – zapraszam Cię do zakładki Spis treści. Większość odpowiedzi znajdziesz w opublikowanych już na blogu artykułach. Jeśli nie znajdziesz tam interesującego Cię tematu – podsuń mi proszę pomysł na artykuł.
 1. Jeżeli natomiast chcesz skontaktować się ze mną, aby:
  – zaproponować współpracę na jeszcze innych polach, niż opisane w zakładce Współpraca,
  – zaprosić mnie do swojego programu lub audycji,
  – zaproponować wystąpienie lub poprowadzenie szkolenia dla Twojej firmy,
  – dać znać, że na blogu jest jakiś błąd, lub coś nie działa,
  – podzielić się ze mną swoją historią,
  – nagrać wspólny odcinek podcastu,
  – opublikować swój artykuł na moim blogu,
  – zaproponować temat do opisania, zbadania lub wyjaśnienia,
  – podzielić się swoimi pomysłami, wrażeniami, przemyśleniami i opiniami,
  – i tak dalej…
  To skorzystaj po prostu z poniższego formularza.

Czytam z uwagą KAŻDĄ wiadomość. Z konieczności odpowiadam tylko na niektóre z nich (ze względu na ogromną liczbę maili), ale z góry bardzo Ci dziękuję za każdą konstruktywną uwagę, pomysł, podpowiedź, historię i propozycję. Takie wiadomości bardzo pomagają 🙂