konkurs z Domem Maklerskim BOŚ

3,2,1- START! Tylko dziś wielki konkurs z Domem Maklerskim BOŚ!

67

To właśnie dziś i tylko dziś! Po kilku miesiącach współpracy, sześciu obszernych artykułach na temat funduszy inwestycyjnych oraz kilkudziesięciu bardzo cennych komentarzach i pytaniach z Waszej strony, nadszedł dzień wielkiego konkursu! Jestem przekonany, że wiedza zawarta w naszym cyklu edukacyjnym „Rozumiem, w co inwestuję” będzie dla Was bardzo przydatna i będzie procentować. W przypadku niektórych z Was solidne procentowanie zacznie się lada moment 🙂

Dziś i tylko dziś – w poniedziałek, 19 października 2015 – konkurs, w którym do wygrania są aż 53 nagrody, o łącznej wartości 30 000 zł:

  • Za I miejsce: 3000 zł

  • Za II miejsce: 1500 zł

  • Za III miejsce: 1000 zł

  • Kolejnych 30 osób (za miejsca od 4 do 33) bilet na szkolenie o funduszach inwestycyjnych o wartości 750 zł

  • Kolejnych 20 osób (za miejsca od 34 do 53) wygra nagrody pieniężne w wysokości 100 zł.

 

Jak wygląda test?

Każdy z Was już coś takiego w życiu na pewno rozwiązywał. 20 pytań, po 4 odpowiedzi, tylko jedna właściwa i punktowana. Pytania powstały w oparciu o materiał zawarty w tych sześciu artykułach:

1. Do wygrania 30 000 zł za czytanie bloga
2. Fundusze pieniężne i gotówkowe – czego się po nich spodziewać?
3. Fundusze dłużne – kiedy przyniosą najlepsze wyniki?
4. Fundusze akcji – jak działają i co z tego wynika dla Ciebie?
5. Który fundusz akcji wybrać? – kilka przydatnych wskazówek
6.
Ile będą kosztować Twoje plany?

Każdy, kto z uwagą je przeczytał i dobrze przyswoił, powinien sprawnie sobie poradzić. Ale nawet jeśli nie masz pewności, ile zapamiętałeś – DAJ SOBIE SZANSĘ! Niczym nie ryzykujesz – to tylko 20 pytań! Test jest oczywiście w formie elektronicznej. Możesz go rozwiązywać zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na smartfonach.

 

Co zrobić, aby wygrać?

Przede wszystkim – jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś – zgłoś się do konkursu. Konkurs trwa wyłącznie dziś, od 12:00 do 23:59. Rejestrację „zamykamy” o 22:00, ale test będzie dostępny dla osób zarejestrowanych do 23:59.

Web button set in various colours.

Następnie, w ciągu ok. 30 minut, otrzymasz od nas email o następującym temacie:

Twój LINK do testu ROZUMIEM W CO INWESTUJĘ

Znajdziesz tam bardzo szczegółową instrukcję wypełnienia testu oraz unikalny link z tzw. tokenem, który będzie wyglądać tak:Finanse osobiste twoj token

Zachowaj proszę ten token. Osoby, które zarejestrowały się do konkursu w poprzednich dniach oraz dziś do południa, otrzymają takie maile właśnie dziś, ok. 15 minut po godzinie 12:00 w południe. Jeżeli pomimo rejestracji nie otrzymałeś maila z Twoim linkiem do testu, wykonaj następujące czynności:

  1. Sprawdź zakładkę „Oferty” w Twojej skrzynce email.
  2. Sprawdź folder „Spam” w Twojej skrzynce email.
  3. Jeśli faktycznie niczego tam nie ma, napisz do nas maila na adres: [email protected]

Dodatkowe informacje znajdziesz w Regulaminie konkursu, który dokładnie wyjaśnia wszelkie kwestie związane z konkursem. Oczywiście, jeśli masz jakiekolwiek pytania, lub pojawią się one w trakcie trwania konkursu, jesteśmy do Waszej dyspozycji. My, czyli ja i mój współpracownik Michał Barczak, który wspiera mnie dzielnie w tym ważnym dniu 🙂

I jeszcze przypomnienie ważnej informacji – komu zawdzięczamy te cenne nagrody:

Partnerem cyklu „Rozumiem w co inwestuję” jest serwis internetowy bossafund.pl umożliwiający inwestowanie bez opłat manipulacyjnych w ponad 250 funduszy z 20-tu TFI .

bossa

A teraz, coż… Pozostaje mi trzymać za Was z całej siły kciuki i życzyć powadzenia. Otwierajcie skrzynki mailowe, czytajcie instrukcje, klikajcie w linki i… DO DZIEŁA!

A jak będzie już po wszystkim – to zostawcie tu komentarz z Waszymi wrażeniami.  Tylko nie straszcie innych w celu zmniejszenia konkurencji 😉

Wszystkiego dobrego!

Proszę zapoznaj się z poniższą informacją.

Wszystkie prezentowane informacje mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny oraz stanowią prywatne opinie ich autorów.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
67 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze