Planowanie roku – Twoje cele finansowe na 2022 rok

50

Nie wierzę w to, że marzenia się „spełniają”. Musimy spełnić je sobie sami – mądrze pracując i krok po kroku osiągając kolejne cele. Ale do tego niezbędna jest krystaliczna jasność, co właściwie chcemy osiągnąć.

Chcę pomóc Ci w dobrym wyznaczeniu Twoich celów finansowych na 2022 rok, dlatego przygotowałem dla Ciebie plik. Ja również korzystam z tego prostego narzędzia, aby dokładnie wiedzieć, co chcę osiągnąć w kolejnym roku.

Nie ma co kryć – nie zawsze się udaje. Niektóre cele okazują się znacznie trudniejsze niż sądziłem, wymagają zdobycia dodatkowej wiedzy i znacznie dłuższego czasu realizacji. Ale ich dokładna znajomość pozwala mi każdego dnia zrobić choć kilka kroków we właściwym kierunku. I w końcu – wcześniej czy później – cel, który kiedyś wydawał się nierealny, staje się rzeczywistością.

Co jednak ważne, nie uzależniam poczucia szczęścia od tego, czy osiągnąłem kolejny cel. Wielką satysfakcję daje mi już świadomość, że każdego dnia robię postępy, rozwijam się, zdobywam potrzebną wiedzę i dobrze wykorzystuję czas. Porównując to do górskiej wspinaczki – mam mnóstwo radości z samej wędrówki w kierunku wyznaczonego szczytu.

>>>POBIERZ PLIK „TWOJE CELE FINANSOWE NA 2022 ROK”<<<

Mam wielką nadzieję, że dzięki temu plikowi również Tobie łatwiej będzie podążać z radością w kierunku marzeń. Wydrukuj go, zrób sobie pyszną herbatę lub kawę, a potem zaszyj się w ustronnym miejscu, by nikt Ci nie przeszkadzał. Na spokojnie i bez pośpiechu – wsłuchując się w swój wewnętrzny głos – zapisz odpowiedzi na pytania, które czekają na Ciebie w tym arkuszu.

Wierzę głęboko, że praca włożona w świadome wyznaczenie swoich celów pomoże Ci ukierunkować i uporządkować Twoje działanie w nowym roku. Życzę Ci z całego serca, abyś za 12 miesięcy mógł sobie powiedzieć: „Dobra robota! Pod względem finansowym to był wspaniały rok!”. Podziel się w komentarzu chociaż jednym celem, jaki sobie stawiasz na przyszły rok.

Może Cię zainteresować
Mój patent na szczęśliwe życie. Jak go odkryłem?
Nie masz czasu? To go sobie zrób! Oto recepta na brak czasu w 5 krokach
12-tygodniowy rok – skuteczny przepis na realizację celów
Wyznaczanie celów? Oto bardzo skuteczna metoda

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
50 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze