Wtorek z finansami

Wtorek z finansami. O pieniądzach bez tabu

Zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że jednym „udaje się” być bogatym, a innym nie? Jak to jest, że ktoś, kto w szkole miał być może o wiele gorsze oceny, niż Ty lub był mniej ambitny i pracowity, dzisiaj zarabia o wiele więcej od Ciebie i jemu się „powodzi”? Jaki jest sekret tego, że jednych „pieniądze się trzymają”, a innym ciągle brakuje do pierwszego?

#wtorekzfinansami to cykl krótkich pogadanek na żywo o tym, co robić, aby mieć więcej pieniędzy. Na tyle dużo, aby przestały być dla Ciebie ograniczeniem, a stały się środkiem do realizacji Twoich marzeń i pasji. Chcesz się dowiedzieć jak skutecznie, krok po kroku, naprawić swoje relacje z pieniędzmi? Świetnie!

Chęć zdobywania nowej wiedzy potwierdza, że jesteś myślącym, odpowiedzialnym, biorącym sprawy w swoje ręce człowiekiem – a to mieszanka cech, która bardzo pomaga nie tylko w finansach, ale w ogóle w życiu. Dzięki temu już niebawem:

✅ zdobędziesz „fundament” niezbędnej wiedzy finansowej w ciekawy i wygodny sposób,
✅ wprowadzisz w swoje życie zdrowe nawyki finansowe, które szybko wejdą Ci w krew,
✅ powiesz swoim pieniądzom, gdzie mają iść, zamiast zastanawiać się, gdzie się rozeszły.

⏰ Bądź ze mną w każdy wtorek o 19:30 na Facebooku lub YouTube. Wszystko co usłyszysz, opiera się na zwykłym, zdrowym rozsądku oraz sprawdzonych, skutecznych metodach działania.

Do zobaczenia! 

Jak dołączyć do wtorku z finansami?​

↓Dołącz na żywo↓

↓Dołącz na żywo↓

Serdecznie zapraszam na #wtorekzfinansami w każdy wtorek na żywo o godz. 19:30 
Wtorek z finansami: O pieniądzach bez tabu

Teraz możesz dołączyć na żywo także na YouTube.

Subskrybuj, a nie ominie Cię żaden odcinek.

Jak znaleźć transmisję w trakcie trwania live na Facebooku?

Wystarczy, że we wtorek o godz. 19:30 wejdziesz na fanpage Marcin Iwuć – Finanse Bardzo Osobiste. W zakładce „Filmy” znajdziesz aktualnie trwającą transmisję.

Wszystkie odcinki w jednym miejscu

Dotychczasowe odcinki możesz obejrzeć poniżej: