Inwestuj świadomie i spokojnie. Forum Finansów i Inwestycji 2020

58

Wiele osób stara się pomnożyć pieniądze. Można powiedzieć, że udaje się to wszystkim. Sęk w tym, że niektórzy mnożą je przez liczbę mniejszą od 1 i kończą z niższym saldem niż przed rozpoczęciem przygody z inwestowaniem 🙂 Jak inwestować z głową i na spokojnie? Właśnie o tym opowiadałem w czasie Forum Finansów i Inwestycji 2020. Zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia nagrania z tego spotkania.

Muszę przyznać, że kiedy dostałem propozycję wystąpienia od Michała Masłowskiego, Wiceprezesa Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (SII), wahałem się, czy ją przyjąć. Jak pewnie wiesz, od wielu miesięcy piszę książkę o inwestowaniu i staram się skupiać na tym celu bez żadnych rozproszeń. 

Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałem się jednak wystąpić. Miałem tak naprawdę dwa powody: (1) Nie chciałem przegapić świetnej okazji do spotkania się z Wami! (2) Wiedziałem, że impreza będzie przeprowadzone na najwyższym poziomie – w końcu organizatorem było SII, organizujące od lat konferencję Wall Street w Karpaczu. 

Przeczucie mnie nie myliło!

Przeczucie mnie nie myliło! Organizacja eventu była świetna, a Wy dopisaliście tłumnie i z energią, która poniesie mnie chyba przez cały 2020 rok! 

Jeśli nie miałeś możliwości wzięcia udziału w tym wydarzeniu, poniżej zamieszczam dla Ciebie film z mojego wystąpienia. Dowiesz się z niego między innymi: 

?od czego zacząć przygodę z inwestowaniem,
? z czego może się składać odpowiednio zdywersyfikowany portfel inwestycyjny,
? czym kierować się przy zakupie akcji,
? jak podejść z głową do inwestycji w nieruchomości,
? jak inwestować spokojnie i świadomie.

Życzę Ci przyjemnego oglądania, a jeśli chciałbyś podzielić się w komentarzu swoją opinia na temat tego wystąpienia, będę Ci bardzo wdzięczny. Pod filmem proszę Cię jeszcze o ważną sugestię – dotyczącą moich odwiedzin u Ciebie 🙂

Potrzebuję Twojej rady

Gdy tylko książka będzie gotowa, natychmiast ruszam w trasę po Polsce. Chcę koniecznie przybić z Tobą piątkę i porozmawiać o świadomym i spokojnym inwestowaniu – jak zwykle “po ludzku” i bez tabu.

Potrzebuję jednak Twojej rady. Chodzi mi po głowie odwiedzenie Każdego miasta wojewódzkiego. Daj koniecznie znać w komentarzu co o tym myślisz, i gdzie najlepiej zorganizować takie spotkania? (Uczelnie? Sale konferencyjne?) Będę Ci BARDZO wdzięczny za KAŻDĄ sugestię. 

Interesuje Cię temat inwestycji? Już teraz znajdziesz na blogu wiele artykułów na ten temat:
Jak inwestować w złoto? – kompletny przewodnik
Mieszkanie na wynajem – praktyczny przewodnik. Jak mądrze inwestować w mieszkania na wynajem?
Jak dostosować swój portfel inwestycyjny do wahań rynkowych?
Najlepsza książka o inwestowaniu – relacja z frontu po 11 miesiącach pracy i fragment książki do pobrania.

Jak słuchać podcastu?

Dzisiejszy odcinek znajdziesz na górze tego wpisu, a w ciągu kilku godzin po publikacji na blogu podcast będzie również dostępny w aplikacjach do odsłuchiwania podcastów, w tym m.in.:

za pośrednictwem iTunes
za pośrednictwem aplikacji Stitcher
za pośrednictwem Spotify
za pośrednictwem YouTube
poprzez RSS

Jestem bardzo ciekaw Twoich wrażeń z tego odcinka i będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli podzielisz się swoją opinią.

A jeśli korzystasz z iTunes i masz 20 sekund, będę Ci bardzo wdzięczny za ocenienie podcastu w tej aplikacji:

-> Oceń podcast w iTunes

Proszę zapoznaj się z poniższą informacją.

Wszystkie prezentowane informacje mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny oraz stanowią prywatne opinie ich autorów.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
58 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze