Finanse osobiste kobiet – zaproszenie na warsztaty.

22

Uwaga, uwaga! Podzielę się z Wami niesamowitym spostrzeżeniem: pomiędzy mężczyznami i kobietami istnieją ogromne różnice. Odkrywcze, prawda? Oczywiście nie czuję się kompetentny by wypowiadać się na temat wszystkich różnic (znam tylko te podstawowe), ale na pewno dostrzegam ich coraz więcej w sposobie podejścia do pieniędzy. 🙂

Po moim artykule „Finanse osobiste kobiet – co facet może o tym wiedzieć? wydarzyło się kilka ciekawych rzeczy. Między innymi pojawiły się propozycje przygotowania szkoleń i warsztatów, na których o finansach będzie można porozmawiać właśnie przez pryzmat kobiecych wyzwań. Moja pierwsza reakcja? Mega wyzwanie!
Kobiety mają specyficzne finansowe problemy, potrafią mówić o pieniądzach w sposób otwarty, ciekawy, intrygujący i szczery, ale pod warunkiem… że obok nie siedzi sceptyczny facet, który rzuci komentarz: „To nie tak działa, kotku…”.

Dlatego dziś, po wielu tygodniach przygotowań, mam ogromną przyjemność zaprosić czytelniczki mojego bloga na otwarty, kameralny, weekendowy warsztat pt. „ Finanse osobiste kobiet”.

Jako mąż i ojciec dwóch córek doskonale wiem, że zmierzenie się z takim warsztatem w pojedynkę byłoby czystym szaleństwem. Dlatego warsztat poprowadzę wspólnie z Aleksandrą Marszal-Bohdziul, ex-finansistką, żoną, matką trójki dzieci, właścicielką szkoły coachingu Wings, prowadzącą liczne warsztaty dla Pań.

To właśnie Ola namówiła mnie na wspólną realizację takiego projektu i po kilku „pilotach” nie mam wątpliwości, że jest to super inicjatywa. Część z Was miała okazję poznać już Olę przy publikacji podcastu: FBO 007: od czego zacząć by nie wpaść z deszczu pod rynnę?

 

Na warsztatach rozpracujemy m.in. takie sprawy.:

Jak nabrać pewności siebie w zarządzaniu własnymi pieniędzmi?
Jak skonstruować dobry domowy budżet i ile da się jeszcze z niego wycisnąć?
Jak zmienić swój sposób myślenia tak, aby czerpać radość również w dziedzinie finansów?
Jaka jest Twoja wartość netto, czyli ile jesteś „warta”?
Jak działać, aby spełniać swoje cele finansowe?
Jak unikać długów i poradzić sobie z tymi, które już mamy?
Jak może wyglądać zdrowy plan finansowy na przyszłość?
Co zrobić, aby wdrożyć umiejętności ze szkolenia w życie, czyli o tym: Jak zmieniać, żeby zmienić?

Wszystko oczywiście w luźnej, przyjemnej i interaktywnej formie. Aby na warsztatach była pełna równowaga pomiędzy „Jin i Jang”, ja rozpracuję cyferki i plan działania, zaś Ola emocje, przekonania i przepis na pozytywną, skuteczną zmianę.

 

Kiedy?

Warsztaty odbędą się w weekend, 13 i 14 czerwca 2015 roku

 

Gdzie?

Centrum Szkoleniowe „Biznes Edukator”, Stare Bielany
ul. Bogumiła Zuga 23, 01-806 Warszawa

finanse kobiet lokalizacja

Ile jest dostępnych miejsc?

Mamy tylko 14 miejsc dla uczestniczek, z którymi będzie pracować dwójka trenerów.
Będzie naprawdę intensywnie i z pełnym nastawieniem na jak największą korzyść dla Was.

 

Ile kosztuje udział w warsztatach?

Po zakończeniu fazy „pilotów” są to pierwsze warsztaty otwarte. Dlatego cena za pełne 2-dni warsztatów,  wynosi obecnie 689zł zamiast docelowych 990 zł .

 

Jak się zapisać?

Rejestracja i zakup biletu na wydarzenie zostały w pełni zautomatyzowane. Można tego dokonać jedynie za pośrednictwem serwisu Evenea, korzystając z poniższego linku:

Zapisz się na warsztaty: Finanse osobiste kobiet.

 

Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się na warsztatach. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – zapraszam do zadawania ich w komentarzach lub pod adresem email:

Katarzyna.a.czekaj(małpa)gmail.com

 

Serdecznie dziękuję za spotkanie na Narodowym.

Przy okazji chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim z Was, którzy spotkali się ze mną i Maćkiem Samcikiem na Stadionoie Narodowym w ubiegły weekend przy okazji Targów Książki. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, pytania i super pozytywna energię. Szkoda, że spotkanie było takie krótkie. Bardzo się cieszę, że chociaż z częścią z Was miałem okazję Zamienic kilka słów. To była prawdziwa przyjemność. Dziękuję! 🙂

Autorką zdjęcia jest Dominika Zakrzewska (dziękuję Dominika)

Targi ksiazki 01_wpis

 

A tego Paweł Cymcyk – strzał z komórki 🙂 Dzięki Paweł.

Targi książki 2

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
22 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze