Pokonaj swoje długi. Raz na zawsze!

22

pokonaj swoje dlugi small

To może być historyczny dzień, bo właśnie dziś w polskim internecie pojawiła się znakomita odpowiedź na zmasowane kampanie reklamowe wszelkiego rodzaju kredytów i pożyczek. Zanim opowiem Wam o co chodzi, przedstawię wszystkim moim nowym czytelnikom kilka krótkich przemyśleń na temat pożyczania pieniędzy.

Po latach zbierania własnych doświadczeń oraz poznaniu wielu historii współpracujących ze mną osób stałem się przeciwnikiem, a wręcz zawziętym wrogiem wszelkiego rodzaju długów konsumpcyjnych.

Czy wszystkie długi są „złe”? Nie. Gdy firma bierze kredyt inwestycyjny na rozwój działalności to ma to sens. Gdy spółka korzysta z limitu w rachunku, aby złagodzić efekty zatorów płatniczych, to też ma to sens. Gdy wreszcie Kowalski na rozsądnych warunkach zaciąga kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, to też ma to sens, itp.

Jednak jakiekolwiek zadłużanie się w celu wydania pieniędzy na szeroko rozumianą konsumpcję, jest całkowicie bez sensu. Wszelkie chwilówki, pożyczki okazjonalne, kredyty samochodowe, limity zadłużenia w rachunku osobistym i zadłużanie się na kartach kredytowych – to z punktu widzenia zdrowego rozsądku jest całkowicie błędna decyzja. Do czego może to doprowadzić? Obejrzyj kilka pierwszych odcinków programu Prosty Rachunek, jaki przygotowałem we współpracy z Dzień Dobry TVN, a sam się przekonasz.

Długi są największym, najgroźniejszym, najbardziej brutalnym wrogiem na drodze do finansowego bezpieczeństwa. W bezwzględny sposób drenują nasze portfele i z ogromną skutecznością pozbawiają nas ciężko zarobionych pieniędzy. Są jak kula u nogi, jak kamień u szyi, jak ciężki balast, który z trudem dźwigamy na własnych barkach. Zamiast cieszyć się finansową wolnością, co rano ruszamy do pracy by tyrać na spłatę odsetek. Część naszego cennego życia poświęcamy harując jak niewolnicy na rzecz wierzycieli. To całkowicie bez sensu!

Do tej pory wszystkich moich czytelników, którym nie byłem w stanie pomóc indywidualnie, odsyłałem do artykułu „Jak skutecznie pozbyć się długów?„. Od dziś takie osoby otrzymają znacznie więcej. Osoby, które:

  • Mają dziś długi i nie wyrabiają się ze spłatą rat, np. wpadły w spiralę zadłużenia.
  • Mają dziś długi, ale regulują raty na bieżąco.
  • Dzisiaj nie mają długów, ale jednocześnie wydają tyle ile zarabiają i nie mają żadnych oszczędności, przez co znajdują się w grupie ryzyka, bo od problemów finansowych dzieli je dosłownie brak jednej pensji,

właśnie dziś otrzymały rewelacyjny prezent:

25 lekcji wideo, mp3, transkrypcje, linki do artykułów i podcastów – a wszystko: całkowicie za darmo!

„Pokonaj swoje długi” – tak nazywa się kurs online przygotowany ogromnym nakładem pracy przez mojego kolegę-blogera Michała Szafrańskiego. Wielu z Was doskonale Michała zna i dla Was już samo jego nazwisko jest w zasadzie gwarancją, że ten kurs jest po prostu bardzo dobry. Miałem ogromną okazję zapoznać się z jego treścią na etapie produkcji i powiem tylko tyle: bardzo gorąco polecam ten kurs.

Jestem przekonany, że jeżeli ktoś poświęci czas, obejrzy przygotowane przez Michała lekcje, wykona zawarte w kursie zadania – bardzo zwiększy swoje szanse by raz na zawsze pozbyć się długów. Walka z długami jest ciężka. Bardzo ciężka.

Ale od dziś macie w tej walce wielkiego sprzymierzeńca. Przekonajcie się sami:

 

-> Kurs pokonaj swoje długi

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
22 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze