Zarabiaj razem ze mną :)

21

Uruchomiłem afiliację kursu „Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku” i teraz 30% jego ceny może trafić do Ciebie. Dowiedz się, jak zarabiać razem ze mną.

Długo zwlekałem z szeroką promocją tego kursu, a działania marketingowe były ograniczone do kilku bannerków na moim blogu. Powód był prosty – czekałem cierpliwie, aż wystarczająco szeroka grupa osób, które skorzystały z mojego kursu, będzie już po zaciągnięciu kredytu hipotecznego i potwierdzi mi, że kurs im konkretnie pomaga.

Przyłożyłem się bardzo do jego stworzenia, byłem więc spokojny, że to bardzo dobry produkt. W przystępny sposób wyjaśniam tam najważniejsze kwestie związane z kredytem hipotecznym i prowadzę użytkownika „za rękę”:

(…) Kurs przerobiliśmy z mężem w tydzień. Prosty język, bez koloryzowania jakie z tego kredytu hipotecznego „cudo”, pomoce w formie PDF potrzebne przy wizycie w banku. No i co najważniejsze KALKULATOR! którym można sobie liczyć scenariusze spłat. Chyba nic nie daje większego spokoju przy zaciąganiu kredytu niż pełna świadomość, na co idą ciężko zarobione przez nas pieniądze i jakie kroki należy podjąć, aby tych pieniędzy oddać jak najmniej. Polecam całym sercem kurs, bo z niego w przejrzysty sposób można się dowiedzieć, jak zaciągnąć kredyt, na co uważać oraz jak najszybciej się takiego kredytu pozbyć. Pozdrawiam 🙂

Justyna Buczko

Nie chciałem zatrzymać się jednak na przekazaniu samej wiedzy. Zależało mi na czymś ważniejszym – na dużych oszczędnościach generowanych przez uczestników. Dziś – kiedy mam już pełne potwierdzenie od znacznej grupy kursantów i znam parametry zaciąganych przez nich kredytów – z radością wracam z komunikacją na temat kursu:

Kurs „Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku” pochłonęłam w jeden dzień, nie mogąc się odkleić. Po ukończeniu wiedziałam, że to coś, czego mi było trzeba: szybko, łatwo i w przystępnej formie, bez zbędnych dygresji, odbiegania od tematu. Dzięki wiedzy z kursu wiedziałam jak sprawdzać oferty w bankach i miałam satysfakcję widząc, że nie łatwo mnie nabrać. Podając konkretny przykład: pani z banku zasugerowała ofertę jako „najkorzystniejszą”, która była o 22 tysiące droższa od najtańszej z tego samego banku… Jednym słowem: polecam

Paulina Markowska

Poza krótką kampanią z okazji premiery, gdy sprzedało się 521 sztuk kursu, jedyną formą promocji stosowaną przeze mnie do tej pory była sporadyczna komunikacja na blogu. Kurs rozchodził się głównie „pocztą pantoflową” – mimo tego liczba kursantów przekroczyła właśnie 670 osób. Ponieważ w Polsce udziela się jednak 180 000 kredytów hipotecznych rocznie, najwyższa pora, by dotrzeć z kursem do nieco szerszego grona 🙂 Kilka dni temu rozpocząłem pierwsze eksperymenty z reklamą na Facebooku, a dziś zapraszam do współpracy również Ciebie.

W tym artykule podpowiem Ci, jak możesz zarabiać na kursie razem ze mną. Poniżej znajdziesz listę przydatnych pytań i odpowiedzi, a także instrukcję krok po kroku. Gdybyś miał jakiekolwiek dodatkowe pytania – zadaj je, proszę, w komentarzu.

Kto może promować kurs „Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku”?

To jest klasyczny internetowy program afiliacyjny, z którego najbardziej skorzystają osoby posiadające:

a) własne strony internetowe (np. blogi),
b) profile społecznościowe ze sporą liczbą followersów (również prywatne),
c) listy mailingowe.

Aby rozpocząć promowanie kursu, należy zarejestrować się w serwisie Convertiser jako tzw. wydawca. Po zaakceptowaniu Twojej strony/profilu/listy przez Convertiser, będziesz mógł wygenerować specjalny link, a zakupy kursu z Twojego polecenia będą zliczane jako Twoje konwersje. Więcej na ten temat dowiesz się z krótkiej instrukcji poniżej.

Sprawdź aktualne rankingi
ostatnia aktualizacja:


Najlepsze lokaty bankowesprawdź
Najlepsze konta osobiste za 0 zł
Promocje bankowe do 900 zł premii
Najtańsze kredyty hipoteczne 10 banków

Sprawdź

Ile zarobisz na promocji kursu „Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku”?

98% sprzedanych kursów to Pakiety Classic za 249 zł. Postanowiłem, że za każdy sprzedany kurs oddam wydawcy 30% ceny brutto (czyli blisko 37% ceny netto).

Przy obecnych cenach kursu (a w przyszłości ceny będą wyższe, bo wkrótce rusza kampania marketingowa) jeśli z Twojego linku sprzeda się:

1 kurs – zarobisz 74,70 zł
3 kursy – zarobisz 224,10 zł
7 kursów – zarobisz 522,90 zł
15 kursów – zarobisz 1120,50 zł
100 kursów – zarobisz 7470, 00 zł
670 kursów – zarobisz 50 049,00 zł
i tak dalej…

Przesadzam z tymi dużymi kwotami? Pewnie tak. Ale tak sobie myślę, że jeśli przy bardzo skromnej promocji sprzedałem 670 sztuk, to Ty możesz być znacznie skuteczniejszym marketingowcem ode mnie (co nie powinno być trudne, bo dla mnie marketing jest wciąż wielką tajemnicą) 🙂

Czy osoba, której polecisz kurs, musi go kupić od razu?

Nie. Wystarczy, jeśli dokona zakupu w ciągu 30 dni od momentu kliknięcia w Twój link (tyle wynosi tzw. czas życia cookie). Każdy kupujący ma jednak prawo zwrócić kurs w ciągu 14 dni, jeśli nie spełni on jego oczekiwań (do tej pory odnotowałem 3 zwroty, czyli 0,45%). W takiej sytuacji Twoja konwersja nie będzie oczywiście zaliczona, bo to by była otwarta furtka do różnego rodzaju nadużyć.

Gdzie znajdziesz więcej informacji na temat samego kursu?

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz na stronie internetowej kursu Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, pod adresem: kurshipoteczny.pl.

Jak wyglądają opinie osób, które już skorzystały z kursu?

Opinie znajdziesz na stronie kurshipoteczny.pl. To tylko niektóre z nich, bo otrzymuję ciągle kolejne maile, na przykład o takiej treści:

 

Dzień dobry! Chciałem przekazać kilka słów od siebie dotyczących kursu hipotecznego.

Zaczęło się standardowo – od marzeń o własnym kącie. Marzenia były dość poważne, a pierwsza wizyta u doradcy kredytowego rozwaliła je na kawałki. Wizyta miała na celu jedynie poznanie swojej zdolności i określenia na co w ogóle nas „stać”. Zmniejszyliśmy z żoną wymagania, znaleźliśmy fajne mieszkanko i trzeba było zacząć się interesować na poważnie zagadnieniem kredytu.

Jak grom z nieba spadła mi informacja, iż w ciągu kilku dni udostępnisz gotowy kurs. Nie czekając na recenzje użytkowników, zaufałem i kupiłem dostęp w preorderze. Było warto!

Z lekcji dowiedziałem się wszystkiego o kredycie. Dzięki kursowi postanowiłem dać szansę doradcy, ale wiedziałem jak go sprawdzić. Ten pierwszy był nieosiągalny, nie odbierał telefonów i ciężko było się z nim dogadać więc odwiedziliśmy z żoną innego. Gdyby nie kurs, mógłby być to największy życiowy strzał w kolano. Z jego słów wynikało, że wszystko będzie pięknie, ładnie, że damy radę itd. itp. Namawiał na kredyt droższy niż zakładaliśmy i nie słuchał tego czego oczekujemy. Ale jego zapewnienia, że „wynegocjuje nam z bankiem”, „kartę kredytową zamknie mi w kilka dni, by nie było problemu” i wiele innych haseł, zwykłego człowieka musiałyby skusić. Ale ja po kursie wiedziałem, że chce nas kupić i nastawiony jest na jeden bank. Wyszliśmy i więcej nie wróciliśmy.

Otrzymaliśmy kontakt do innego doradcy. Ten wiedział, że jesteśmy z kursu więc rozmawiał rzeczowo i nie starał się opowiadać bajek, bo on wiedział, że ja wiem 😉

Startowaliśmy na MDM, ale w związku z tegorocznymi problemami programu, dostaliśmy się tylko na listę rezerwową z odległym numerem oczekujących. I znów dałeś nam genialny prezent w postaci FinPacka. Sprawdziłem co i jak, i z gotowym planem, które banki atakować, poszedłem do doradcy, żeby nam pomógł z papierologią. Aktualnie podpisaliśmy umowę z bankiem i czekamy na wypłatę pieniędzy.

Podsumowując:

Kurs + FinPack z każdego laika stworzą znawcę kredytów hipotecznych. Dzięki nim podjęliśmy świadomą decyzję, dokładnie wyliczoną. Przyznam, że przerażają mnie ludzie biorący kredyty na 20-30 lat, 200-300 tysięcy złotych, a niemający podstawowej wiedzy. Pytanie, które najbardziej to obrazuje, to powtarzające się na forach „jaki wibor wam bank zaoferował” oraz „marżę się płaci raz czy co roku”. Uważam, że kurs Kredyt Hipoteczny Krok po kroku powinien stać się obowiązkowym przedmiotem na lekcjach w szkole.

Jednym słowem: Dziękujemy!!!

P.S. Życzymy dalszych sukcesów w uświadamianiu ludzi!

Z poważaniem,

Mateusz Dobrowolski

Jak to wygląda od strony technicznej?

Aby ułatwić Ci działanie, przygotowałem instrukcję krok po kroku, która powinna wszystko wyjaśnić. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek pytania – śmiało zadawaj je w komentarzach. Współpracujący ze mną Andrzej Broszkiewicz, który pomaga mi w ogarnianiu takich tematów od strony technicznej, udzieli Ci wszelkich dodatkowych informacji.

A zatem – zapraszam Cię serdecznie do wspólnego zarabiania 🙂

INSTRUKCJA KROK PO KROKU

1. Gdy wejdziesz na stronę https://convertiser.com/pl/wydawcy.html, kliknij przycisk „Zarejestruj się teraz”.

 

2. Wypełnij formularz i ustal hasło logowania. System wymaga tylko podstawowych danych.

 

3. Po poprawnym wypełnieniu formularza, system wyśle do Ciebie maila z linkiem aktywacyjnym.

 

4. Kliknij w link wysłany w mailu.

5. Jeśli wszystko poszło pomyślnie, możesz się zalogować:

 

6. Po zalogowaniu, system od razu prosi o uzupełnienie szczegółów płatności, aby możliwa była wypłata Twojej premii za polecenia.

 

Wypełnij zakładki: Informacje o profilu i Sposób płatności.

 

7. Kolejnym krokiem jest dodanie Twojej strony, na której będziesz promować kurs Kredyt hipoteczny krok po kroku.

Przykład:

Jeśli jesteś osobą prywatną, która nie prowadzi bloga ani fapage, możesz w tym kroku podać adres np. swojego profilu na FB. By strona została aktywowana przez Convertiser, musisz opublikować posta ze statusem „Publiczny”, w treści którego podasz numer tokena (print screen poniżej, pkt 3.). Po tym, jak Convertiser zaakceptuje stronę, takiego posta możesz usunąć.

 

8. Gdybyś na tym etapie miał jakieś problemy, zachęcam Cię do skorzystania z bardzo przyjaznego zespołu wsparcia.

 

9. Gdy Twoja strona otrzyma status „Zatwierdzona”, możesz wygenerować swój pierwszy link afiliacyjny.

Kliknij w lewym menu „Kampanie” > „Katalog kampanii”.

W wyszukiwarce, w polu (1.) Tytuł kampanii wpisz: „kredyt hipoteczny”, (2.) kliknij „Szukaj” i (3.) „Pobierz link partnerski”.

 

W oknie „Generuj link partnerski”, w pierwszym polu wybierz swoją zaakceptowaną stronę z kroku 7. Pozostałe pola nie są obowiązkowe. Kliknij „Generuj”.

 

Wygenerowany link polecający zapisz na komputerze w notatniku, pliku Word itp.

Każdy kto otrzyma od Ciebie tak wygenerowany link i kliknie w niego, zostanie przekierowany na stronę https://kurshipoteczny.pl.
Jeśli w ciągu 30 dni od kliknięcia w Twój link, polecona przez Ciebie osoba kupi kurs, otrzymasz premię – 30% ceny kursu.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze