3 sekundy – tyle czasu zajmie Ci pomoc dzieciom i seniorom. Ale tylko dziś!

6

Rzadko mamy możliwość, aby pomagać w tak prosty sposób. Wystarczy jedno kliknięcie, a na pomoc dzieciom i seniorom trafi nawet 200 tys. złotych. Ja się w to włączam i zapraszam Cię z całego serca do tego samego.

TYLKO DZIŚ – w niedzielę 15 stycznia 2017 r. – w bardzo prosty sposób możesz pomóc osobom wspieranym przez fundację WOŚP. Wystarczy, że wyślesz tweet zawierający hasztag #MastercardGrazWOSP . Za każdą osobę, która tego dokona, na konto fundacji trafi 5zł od firmy MasterCard. OD 2014 roku udało się zebrać w ten sposób już 465 000 zł.

Zastanawiasz się nad treścią tweeta? Przygotowałem dla Ciebie małego gotowca, w którego wystarczy kliknąć 😉

"Nawet skromna pomoc
jest lepsza od wielkiego
współczucia.
#MastercardGrazWOSP "

Ten wpis to moja odpowiedź na maila, którego otrzymałem od firmy promującej tę akcję:

Z Pana bloga wiem, że wierzy Pan w mądre pomaganie. Dlatego pozwalam sobie poinformować, podobnie jak rok temu, o  akcji „Mastercard gra z WOŚP” (…) Do tej pory dzięki akcji „Mastercard gra z WOŚP” udało się zebrać dla Orkiestry niemal pół miliona złotych. Mamy nadzieję, że dzięki Pana wsparciu tę kwotę uda się dodatkowo powiększyć.

Ja dołączam na 100%. A Wy? Pomożecie? 🙂

W tym roku też będziemy kwestować 🙂

Słuchając wypowiedzi osób krytykujących WOŚP, przypominam sobie zdanie pewnego bardzo mądrego człowieka:

Jeden dobry czyn znaczy więcej niż tysiąc głów pochylonych na modlitwie.
                                                                                                                              Mahatma Gandhi

Pomagałem i będę pomagał WOŚP. Długo mógłbym tu pisać o swoich powodach, ale jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Mój obraz wygląda tak:

To certyfikat z badania, które natychmiast po urodzeniu przeszły moje córeczki. Dzieci wielu znanych mi osób leczone były z wykorzystaniem sprzętu, na którym widniały czerwone serduszka. Dlatego dziś, podobnie jak w poprzednich latach, z wielką radością będziemy całą rodziną wspierać Orkiestrę.

Informacje o zasadach akcji znajdziesz na stronie Mastercard, podobnie jak szczegółowy regulamin. Nie ma w tym nic skomplikowanego – im więcej osób „zaćwierka” z hasztagiem #MastercardGrazWOSP, tym większą kwotę otrzyma Fundacja. Każda osoba liczy się raz, bez względu na liczbę tweetów (unikalny użytkownik). Nie trzeba nawet nic pisać – wystarczy podać tweet dalej (retweet) – a to już spełni warunek akcji. Czyż można prościej?

Jeśli wysłałeś już tweeta – podziel się tym w komentarzu i zachęć w ten sposób innych 🙂 Rzadko można pomagać w tak łatwy sposób. Serdecznie Ci za to dziękuję! A jeśli nie korzystasz z Twittera, tu znajdziesz szczegółowe informacje na temat wszystkich sposobów wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

-> Jak mogę zagrać z Orkiestrą?

Życzę Ci fantastycznego dnia! 🙂

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze