Mistrz budżetu domowego

Zostań Mistrzem Budżetu Domowego! Praktyczne warsztaty w Krakowie

29

Zimowe mrozy puściły, więc mogę wyruszyć w drogę 🙂 Dzisiaj zapraszam Cię bardzo serdecznie na kameralne warsztaty z planowania własnych finansów pt. “Zostań Mistrzem Budżetu Domowego”. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Krakowie, ale już wkrótce planuję kolejne. Dlatego zapoznaj się ze szczegółami i – jeśli to temat dla Ciebie – spotkajmy się koniecznie!

Nie przejmuj się, jeżeli do tej pory Ci nie szło, a pieniądze ciągle Ci gdzieś uciekają. . . Spotkajmy się w kameralnej atmosferze i wspólnie poszukajmy sposobów, jak temu zaradzić.

Jeżeli:

  • hasło “budżet domowy” kojarzy Ci się ze żmudnym spisywaniem paragonów,
  • zabierasz się za stworzenie budżetu domowego od dawna, ale ciągle się zniechęcasz,
  • bardzo chciałbyś panować nad swoimi finansami, ale nie wiesz, od czego zacząć,
  • lubisz łączyć teorię z praktyką, by osiągać lepsze efekty,
  • przydałaby Ci się tu moja pomoc i konkretna podpowiedź…

…czytaj dalej.

Potrenujmy razem!

Sam bardzo dobrze pamiętam swoje początki świadomego planowania finansów i jeżeli dzisiaj miałbym zaczynać jeszcze raz, zrobiłbym inaczej tylko jedną rzecz – skorzystałbym z podpowiedzi kogoś bardziej doświadczonego. , Niestety, w tamtych czasach temat zarządzania domowym budżetem nie cieszył się popularnością, więc do wielu wniosków musiałem dochodzić sam – często metodą prób i błędów.

Dzisiaj Internet pęka w szwach od informacji na temat finansów osobistych, ale i tak mnóstwo osób   wciąż “nie ogarnia” własnych finansów. Dlaczego? Sprawa jest prosta. Wiedza to 20% sukcesu – reszta to działanie i zdrowy rozsądek.

Dlatego dzisiaj zapraszam Cię do działania.. Potrenujmy razem! 🙂

Spotkajmy się na praktycznych warsztatach pt. “Mistrz Budżetu Domowego” w Krakowie, na których dowiesz się, jak zacząć swoją przygodę z tworzeniem budżetu domowego. Nie skończymy jednak na teorii – o nie! Celem warsztatów jest to, abyś wyszedł z nich z dobrze przygotowanym planem dla własnych pieniędzy.,

Wiosna to idealny czas na to, by zacząć coś nowego i skorzystać z dobrodziejstwa energii budzącego się do życia świata. Nie przegap tego! 🙂

Jak będą wyglądały warsztaty?

Warsztaty będą połączeniem odrobiny teorii i mnóstwa praktyki, dlatego koniecznym jest, byś zabrał ze sobą laptopa lub tablet.

Spotkanie rozpoczniemy od krótkiego, teoretycznego wprowadzenia, a potem od razu wystartujemy z praktyką.

Wykorzystując aplikację YNAB – krok po kroku przygotujesz swój budżet, , nauczysz się ustalać kluczowe kategorie i nadawać im  sensowną hierarchię.

Na warsztatach wykorzystamy YNAB, ponieważ:
1. To aplikacja, z której od lat korzystam i świetnie się u mnie sprawdza.
2. Jest bardzo wygodna w użyciu.
3. Przez 34 dni jest za darmo.
4. Bez problemu będziesz mógł ten sposób budżetowania przenieść do innych aplikacji czy do Excela.
5. Ta aplikacja pozwoli mi w szybki i przejrzysty sposób wyjaśnić najważniejsze zasady budżetowania.

Dla pełnej jasności: nie mam żadnych komercyjnych związków z YNAB, a to nie są żadne linki afiliacyjne. Jej użycie pomoże nam po prostu lepiej wykorzystać wspólny czas.

Sprawdź aktualne rankingi
ostatnia aktualizacja:


Najlepsze lokaty bankowesprawdź
Najlepsze konta osobiste za 0 zł
Promocje bankowe do 900 zł premii
Najtańsze kredyty hipoteczne 10 banków

Sprawdź

Pierwszego dnia “pojedziemy” z krótką teorią, zainstalujemy YNAB, zrobimy strukturę Twojego budżetu i omówimy najważniejsze zasady. Następnie – przygotujesz swój własny budżet domowy.

Drugiego dnia – omówimy wszelkie trudności, które napotkałeś, zidentyfikujemy “life-hacki” i sposoby na ułatwienie planowania finansów. A na zakończenie – zrobimy sobie sesję pytań i odpowiedzi – nie tylko na temat budżetu, lecz również na inne pytania związane z finansami osobistymi, które Ci chodzą po głowie.

A wszystko w luźnej, kameralnej atmosferze, w gronie 12 osób. Dlaczego tylko tyle?  🙂  – Bo dzięki temu będziemy mogli naprawdę uważnie skupić się na pracy w małej grupie i wycisnąć ze wspólnie spędzonego czasu jak najwięcej. 

Zostań Mistrzem Budżetu Domowego

No dobrze. To teraz konkrety:

  • By wziąć udział w warsztatach, zarejestruj się w serwisie Evenea (link poniżej).
  • Spotykamy się w weekend 14-15 kwietnia w Ambasadzie Krakowian, przy ul. Stolarskiej 6/9 – w samym centrum Krakowa!
  • Warsztaty potrwają łącznie 12 godzin – po 6 godzin każdego dnia. W sobotę od 11:00 do 17:00, a w niedzielę od 10:00 do 16:00
  • Ile będą kosztować? Ponieważ to pierwsze tego typu warsztaty, postanowiłem pokryć znaczną część kosztów z własnej kieszeni i nie pobierać za nie wynagrodzenia dla siebie. Dlatego cena tej edycji to 120 zł (z VAT) łącznie za dwa dni warsztatów 🙂
  • Obowiązkowo zabierz ze sobą laptopa / tablet / smartfona, by móc efektywnie pracować.

No dobrze! To ja wracam do przygotowań – a Ty – jeśli tylko masz czas i możliwość – zapisz się na warsztaty korzystając z poniższego formularza. Bardzo chciałbym spotkać Cię również “off-line” i przybić z Tobą piątkę 😉

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
29 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze