Inwestowanie w surowce – czy to się opłaca? | Finansowa Forteca Audio odc. 28

1

Inwestowanie w surowce budzi wiele kontrowersji i zainteresowania na rynkach finansowych. Surowce stanowią unikatową klasę aktywów, które nie generują tradycyjnych czynszów, odsetek ani dywidend. W przeciwieństwie do innych instrumentów inwestycyjnych, trudno ocenić ich wartość. Pomimo tych trudności, wiele osób decyduje się na poszerzenie swojego portfela właśnie o surowce.

👉 Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące inwestowania w surowce lub chcesz poznać praktyczne aspekty tego typu inwestycji – koniecznie posłuchaj tego odcinka Finansowej Fortecy w wersji AUDIO.  [Marka własna]

Dowiesz się: 

✅ Jaką rolę surowce odgrywają w portfelu inwestycyjnym?
✅ Czy surowce mogą chronić wartość majątku podczas inflacji?
✅ W jaki sposób oszacować wartość surowców?
✅ Jak inwestować w surowce w ramach swojego portfela inwestycyjnego?

Ponadto, podzielę się z Tobą, jakie miejsce zajmują surowce w moim portfelu.
Zapraszam do wysłuchania. 🎧 👉

Proszę zapoznaj się z poniższą informacją.

Wszystkie prezentowane informacje mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny oraz stanowią prywatne opinie ich autorów.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze