Złoto najpewniejsza waluta na świecie? FinFort Audio odc. 27

1

Inwestowanie w złoto wyróżnia się na tle instrumentów inwestycyjnych. Nie pozwala na generowanie czynszów, odsetek ani dywidend, więc trudno je wycenić. Mimo to wiele osób poszerza swój portfel właśnie o złoto. Ray Dalio powiedział kiedyś: Kto nie inwestuje w złoto, nie przestudiował wyjątkowo dogłębnie historii. Inny autorytet ze świata inwestycji – Warren Buffet – uważa natomiast, że gdyby nawet kupił całe złoto świata, to nic by z tego nie wynikało. A Ty, jak myślisz? Inwestycje w złoto mają jakąś wartość?

👉 Jeśli zastanawiasz się, czy warto inwestować w złoto lub już uznajesz, że warto, ale nie wiesz, jak to wygląda w praktyce – koniecznie wysłuchaj tego odcinka Finansowej Fortecy w wersji AUDIO.

To dobry moment na krótkie przypomnienie: Pamiętaj, proszę, że wszystkie prezentowane na blogu materiały mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny i są wyrazem prywatnej opinii autorów. Zapoznaj się, proszę, z dokładną informacją prawną, którą znajdziesz na końcu tego artykułu.

Dowiesz się: 

✅ Jaką rolę w portfelu inwestycyjnym odgrywa złoto?
✅ Czy złoto chroni wartość majątku podczas inflacji?
✅ Jak oszacować wartość złota?
✅ W jaki sposób inwestować w złoto w ramach swojego portfela inwestycyjnego?

Zachęcam Cię do wysłuchania odcinka! 🎧 👉

🎧 Pełnej wersji audiobooka posłuchasz na stronie:

Proszę zapoznaj się z poniższą informacją.

Wszystkie prezentowane informacje mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny oraz stanowią prywatne opinie ich autorów.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze