Moje świąteczne życzenia dla Ciebie

83

finanse osobiste oplatek small

 

Usłyszysz dziś mnóstwo wspaniałych życzeń, więc bardzo długo się zastanawiałem, co mógłbym tu dodać jeszcze od siebie. Taka obsesja na punkcie „wartości dodanej” to wspólna cecha wszystkich blogerów. 🙂

Odpowiedź przyszła mi do głowy, kiedy kładłem do spania moje córeczki. Mamy taki mały rytuał wieczornego przykrywania – z nieodłącznymi łaskotkami, żartami i różnymi wygłupami. Szczerze mówiąc nie pomaga to dzieciom w szybkim zaśnięciu, ale zawsze są to niezwykle radosne i szczęśliwe chwile. Pomyślałem więc, że byłoby wspaniale, gdyby każdy w te Święta mógł poczuć coś podobnego.

Życzę Ci, abyś w tych dniach, kiedy świat trochę zwalnia, zatrzymał się na chwilę. Żebyś znalazł czas, aby spojrzeć w oczy ukochanych osób: Twojej żony, męża, dzieci, rodziców, rodzeństwa… Tam czeka odpowiedź na pytanie, co w Twoim życiu ma naprawdę największą wartość.
A jak już poznasz tę odpowiedź – to życzę Ci, abyś potrafił o te najważniejsze dla Ciebie osoby właściwie zadbać. Abyś znalazł dla nich dobre słowo, cierpliwość, serdeczność, czułość. Wiem, jak trudno jest o to w codziennym pędzie. Dlatego właśnie życzę Ci, byś nie zmarnował ogromnej szansy, jaką te święta wszystkim nam dają. Podaruj swój czas tym, których kochasz (i trzymaj kciuki za mnie, bym również potrafił to zrobić 🙂 ).

Dziękuję Ci serdecznie, że jesteś moim czytelnikiem. To bardzo dużo dla mnie znaczy. Mam wielką nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się spotkać i choć przez chwilę porozmawiać. A póki co, podobnie jak w zeszłym roku, proszę Cię tylko o krótki komentarz: o zwykłe „Wesołych Świąt!” dla mnie i reszty czytelników bloga. To wprawi nas wszystkich w pogodny nastrój.

Wspaniałych, radosnych, wesołych Świąt! Do usłyszenia za kilka dni 🙂

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
83 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze