FBO u Ciebie – relacja „na żywo” z trasy

53

Przez całe wakacje na to czekałem i wreszcie mogliśmy spotkać się osobiście. Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków – w tych miastach widzieliśmy się w tym tygodniu i tutaj znajdziecie kilka „migawek” z tych spotkań. Ze spotkania w Warszawie przygotujemy dla Was relację w formie video, którą opublikuję w październiku.

Jeżeli byłeś na którymś ze spotkań i czytasz ten wpis – koniecznie podziel się wrażeniami 🙂

22 września – Kraków

Kraków przywitał nas piękną pogodą, wspaniałą atmosferą na spotkaniu i 100% frekwencją. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które dały nam znać z wyprzedzeniem, że nie dotrą na spotkanie. Dzięki temu mogliśmy zaprosić kolejnych uczestników i wykorzystaliśmy salkę konferencyjną do ostatniego krzesła.

Bardzo podobało mi się to, że tak chętnie dzieliliście się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Zadawaliście pytania, ale również udzielaliście świetnych podpowiedzi. Nieruchomości, edukacja, portfel inwestycyjny, życiowe cele, mobilność, kredyty hipoteczne – to tylko niektóre tematy. I oczywiście odpowiedź na najważniejsze pytanie: Jak szybko zrobić drut miedziany 🙂

Fbo Krakow 01

Fbo Krakow 02

Rekordowa frekwencja w Krakowie dopisała również w części nieoficjalnej. Spacer po rynku i rozmowy, które skończyliśmy po północy – to było świetne ukoronowanie tego dnia. Dziękuję Wam bardzo za tak serdeczne przyjęcie 🙂

FBO Krakow 03

FBO Krakow 04

21 września – Wrocław

Do tego miasta mam szczególny sentyment, bo właśnie tutaj studiowałem, mieszkając 300 metrów od rynku. Taka lokalizacja narzucała dość intensywną drugą część tygodnia – ze startem w czwartek wieczorem i końcem w niedzielę nad ranem. Po naszym wczorajszym spotkaniu ten pozytywny sentyment będzie jeszcze silniejszy 🙂

Pełna sala, mnóstwo śmiechu i super atmosfera, którą dla nas stworzyliście. Porozmawialiśmy o oszczędzaniu, o luksusowych markach, o złocie, edukacji dzieci, pomysłach na rozwój bloga, o zielonym i czerwonym szlaku, a nawet zagraliśmy w piłkę:

FBO wroclaw 01

FBO Wroclaw 02

FBO Wrocław 03

FBO Wrocław 05

FBO Wrocław 06a

Po zaliczeniu „odlotu” (powyżej) oraz sesji pytań i odpowiedzi – ruszyliśmy na spacer do rynku. Krótkie negocjacje w sprawie stolika w Spiżu i wreszcie degustacja pszenicznego piwa w Bierhalle. Dziękuję, za świetną rozmowę, wszystkie dobre rady i Wasze pomysły.

FBO Wrocław 04

To było wspaniałe popołudnie i bardzo przyjemny wieczór. Dziękuję i do zobaczenia przy następnej okazji 🙂
A teraz – ruszamy do Krakowa!

Partnerem naszych spotkań, dzięki któremu możemy odwiedzić Was w tylu miejscach, jest
BGŻOptima – bankowy ekspert od oszczędzania.
bgzotpima_logo

20 września – Poznań

W Poznaniu zaczęliśmy od wyników badań czytelników bloga, z których jednoznacznie wynika, że Poznań najchętniej wydaje na rozrywki, a oszczędza na transporcie. Czyli powroty z imprezy na pieszo 🙂 Morze pytań, dużo bardzo fajnej dyskusji i świętowanie udanej wojny z długami kolejnego czytelnika (80 tys. w 20 miesięcy!)

FBO Poznan 01

FBO Poznan 02

Specjalną niespodzianką był nasz gość – Jacek Mejer – czyli Mezo – który jest również naszym czytelnikiem i poznaliśmy się właśnie dzięki blogowi. Opowiedział m.in. o swoim podejściu do finansów, swoich finansowych decyzjach i rekordach w sporcie (Jacek przebiega maraton w 2h i 55 min).

FBO Poznan 03

FBO Poznan 04

Dziś nagrywamy podcast z Jackiem, a dla przypomnienia – jeden z jego przebojów:

Pobudka była nieco później, bo rozmowy po oficjalnej części spotkania przeciągnęły się do północy 🙂

FBO Poznan 05

FBO Poznan 06

A teraz ruszamy do Wrocławia!… CDN

19 września – Gdańsk

O 10:00 start z Warszawy, potem smażony dorsz z frytkami w Barze Przystań i trochę dotleniających wygłupów na plaży. Klasyczna głupawka: staję na głowie, by wszystko poszło OK 🙂

FBO na plazy

Punktualnie o 18:00 wystartowaliśmy ze spotkaniem. Frekwencja dopisała znakomicie, sala pełna i mnóstwo świetnej rozmowy o finansach. Najpierw Tomek Knapiński pokazał różnice pomiędzy czytelnikami FBO z różnych miast, które ujawniły się w naszych badaniach (to własnie dzięki ankietom, które wypełnialiście, by zdobyć wejściówkę). Dużo rozmawialiśmy o inwestowaniu na rynkach finansowych, o nieruchomościach, a także o inwestycji w siebie i w edukację. Temat przewodni: 2 drogi bogacenia się: wolna i szybka.

FBO Gdansk 01

 

FBO Gdansk 02

Po oficjalnej części spotkania, z osobami, które miały jeszcze chwilę czasu, obiecany wypad na miasto 🙂 Przypominam uczestnikom naszej kameralnej rozmowy przy piwku o podrzuceniu w komentarzach tytułów książek, o których rozmawialiśmy.

FBO Gdansk 03

Dziękuję Wam za świetną atmosferę i wspaniałe przyjęcie w Gdańsku. To był super dzień! 🙂

A kolejnego dnia o poranku – dotleniający jogging po Gdańsku: Stocznia, wzdłuż Motławy, Ołowianka, Wyspa Spichrzów, rzut oka na byłą siedzibę Amber Gold (a jakże 🙂 ), Długa, Mariacka. W sumie 6,5 km i mnóstwo energii przed wyjazdem do Poznania.

FBO Gdansk poranek 01

FBO Gdansk poranek 02

 

 

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
53 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze