FBO 030: Niech moc będzie z Tobą! Jacek Walkiewicz gościem FBO.

46

Podcast Finanse bardzo osobiste to audycja o zdrowym i sensownym podejściu do życia i pieniędzy. A nasz dzisiejszy gość – Jacek Walkiewicz – jak mało kto potrafi opowiadać o mądrym podejściu do życia oraz inspirować do odważnego działania. Zapraszam Was bardzo serdecznie do wysłuchania 30. odcinka podcastu FBO.

Niemal dokładnie dwa lata temu, w czasie mojego pobytu w Indiach, opublikowałem artykuł pt. Co warto, a co się opłaca? Zapowiedziałem w nim, że wkrótce rozpocznę nagrywanie podcastów, a w ramach inspiracji zamieściłem tam również wykład Jacka Walkiewicza pt.: Pełna moc możliwości. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji tego obejrzeć, zdecydowanie nadszedł czas, aby dołączyć do 1,9 mln widzów i nadrobić tę zaległość 😉 Przekonaj się sam, że warto:

Jacek Walkiewicz to psycholog i członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Autor książek Pełna MOC życia i Pełna MOC możliwości. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Właściciel autorskiej księgarni „Pełna MOC słów” na ul. Chmielnej 10 w Warszawie. Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej.

W 30. odcinku podcastu FBO usłyszysz m.in.:

  • Jak wyglądało życie naszego gościa przed eksplozją popularności?
  • Jakie sytuacje życiowe ukształtowały podejście Jacka Walkiewicza do życia?
  • Na czym polega działanie z Pełną Mocą?
  • Dlaczego wiele osób nie podąża za swoimi marzeniami?
  • Jak osiągnąć w życiu harmonię i żyć w zgodzie ze sobą?
  • Jak odnaleźć swoją pasję?
  • Jak radzić sobie ze strachem i żyć odważniej?
  • I wiele, wiele więcej…

Wierzę, że to nagranie będzie dla Was inspiracją do bardzo ciekawych przemyśleń 😉 Podzielcie się koniecznie swoimi wrażeniami w komentarzach.

Linki do materiałów wymienionych w audycji:

Oficjalna strona Jacka Walkiewicza
Internetowa księgarnia Jacka Walkiewicza
Książka
Pełna moc możliwości i Pełna moc życia

Oficjalny profil Jacka Walkiewicza na Facebooku
Artykuł: Co warto, a co się opłaca?

Skąd pobrać podcast?

Dzisiejszy odcinek znajdziesz na dole tego wpisu, zaś w ciągu kilku godzin po publikacji na blogu podcast będzie również dostępny w aplikacjach do odsłuchiwania podcastów, w tym m.in.:

za pośrednictwem iTunes

za pośrednictwem aplikacji Stitcher

poprzez RSS

Kiedy spisana wersja rozmowy?

Dziś otrzymałem autoryzację, dlatego nie ma jeszcze transkrypcji naszej rozmowy na blogu. Najpóźniej w poniedziałek powinna byc już gotowa. Wszystkich „czytających” przepraszam za tę niedogodność i jak zwykle zachęcam do posłuchania nagrania. Tekst pisany nie oddaje emocji i atmosfery takiej rozmowy 😉 Poza tym zastanawiam się, czy nie zrezygnować z transkrypcji, bo nie pobiera się ich zbyt dużo. Co Wy na to?… Damy radę z samymi nagraniami?

Transkrypcja już dostępna – serdecznie zapraszam:

Pobierz transkrypcję rozmowy z Jackiem Walkiewiczem

Oceń podcast

Będę Ci bardzo wdzięczny za poświęcenie 30 sekund aby ocenić podcast FBO w aplikacji iTunes. Dla Ciebie to krótka chwila, natomiast dla mnie ogromna pomoc w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Bardzo serdecznie Ci za to dziękuję. ?

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
46 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze