FBO 028: Do czego właściwie dąży Michał Szafrański? – szczera rozmowa z finansowym ninja.

14

Łatwo jest marzyć, snuć dalekosiężne plany i… nic z tym nie zrobić. O wiele trudniej jest zamienić marzenia w konkretne cele, a potem z ogromną konsekwencją je zrealizować. Mój dzisiejszy gość – Michał Szafrański –  każdego dnia udowadnia, jak wiele można osiągnąć przemyślanym działaniem i mądrą pracą. Jednak sukces ma swoją cenę, a po drodze łatwo o błędy. Jaką cenę zapłacił Michał?

Zaczynał od prostych tematów. Dokładnie 4 lata temu opublikował 28 porad, jak ograniczyć koszt używania lodówki. Taki artykuł dla wielu mógłby się wydać banalny czy nawet śmieszny. Ale jeżeli ktoś potrafi “rozkminić” lodówkę na 28 sposobów, to bez problemu da radę “zhakować” też inne obszary życia 🙂 Śmieszy Cię artykuł o lodówce? Oto mijają 4 lata, w czasie których mój dzisiejszy gość opisuje na blogu niemal każdy swój krok. Dostarcza bardzo wartościowe treści, buduje bliską relację z czytelnikami i przez wiele miesięcy pokazuje nawet swoje prywatne finanse. Dzieli się otwarcie swoimi planami, a potem – zakasuje rękawy i konsekwentnie bierze się do roboty. Efekt? Sprawdź, czy będzie Cię śmieszył bardziej aktualny temat na blogu Michała: 437 tys. przychodu ze sprzedaży książki “Finansowy ninja” tylko w lipcu, czyli self-publishing miażdzy.

Tak wielu ludzi wokół mnie rezygnuje stopniowo ze swoich marzeń. Noszą w sobie wspaniałe pomysły, ale nigdy nie decydują się ich zrealizować. Powodów jest mnóstwo, ale jednym z najważniejszych jest często obawa przed uczynieniem pierwszego kroku. A pierwszy krok wcale nie musi być “skokiem wiary”. Czasami wystarczy dobry artykuł na temat lodówki 🙂

Zapraszam Cię bardzo serdecznie do wysłuchania szczerej i otwartej rozmowy z Michałem Szafrańskim – autorem bloga jakoszczedzacpieniadze.pl
Wierzę, że znajdziesz w niej inspirację, by nie bać się podążania za własnymi marzeniami.

W 28. odcinku usłyszysz m.in:

  • Czym dokładnie zajmował się Michał Szafrański przed uruchomieniem bloga?
  • Jakie doświadczenia z przeszłości pomagają mu w osiąganiu kolejnych sukcesów?
  • Co robi, by przyciągać takie rzesze czytelników?
  • Czego Michał żałuje w swoim życiu?
  • Jaką cenę zapłacił za swój sukces?
  • Jakie popełnił błędy?
  • Jak wpłynął na niego wypadek w górach?
  • Jakie są jego marzenia i do czego właściwie dąży?
  • Oraz wiele, wiele więcej….

Linki do materiałów wymienionych w podcaście:

Skąd pobrać podcast?

Dzisiejszy odcinek znajdziesz na dole tego wpisu, zaś w ciągu kilku godzin po publikacji na blogu podcast będzie również dostępny w aplikacjach do odsłuchiwania podcastów, w tym m.in.:

za pośrednictwem iTunes

za pośrednictwem aplikacji Stitcher

poprzez RSS

A jeśli wolisz poczytać, to tutaj znajdziesz spisaną treść dzisiejszego odcinka podcastu:

Pobierz spisaną treść rozmowy z Michałem Szafrańskim.

Mam nadzieję, że lubisz od czasu do czasu posłuchać sobie tych moich podcastów. Jeśli tak jest, to będę Ci bardzo wdzięczny za poświęcenie 30 sekund aby ocenić mój podcast w aplikacji iTunes. Dla Ciebie to krótka chwila, a dla mnie ogromna pomoc w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Bardzo serdecznie Ci za to dziękuję.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze