Dni darmowej dostawy i posłuchaj fragmentu „Finansowej Fortecy”.

4

Czy „Finansowa Forteca” to dobry pomysł na prezent dla Ciebie lub kogoś bliskiego? Przekonaj się sam, poznając ją bliżej! Obejrzyj krótki film, w którym czytam fragmenty książki i pokazuję Fortecę od środka. 

Dzisiejszym wpisem chciałem Wam tylko przypomnieć, że w sklepie „Finansowej Fortecy” na chwilę rozgościł się Mikołaj. Zupełnie za darmo dostarcza na terenie Polski książki zakupione do czwartku 10 grudnia do północy. Jeśli chcesz upolować „Finansową Fortecę” bez kosztów przesyłki – to właśnie trwa świetna okazja 🙂 

Książkę możesz zamówić na stronie: https://finansowaforteca.pl/

Pierwszy nakład Finansowej Fortecy miał dokładnie 30 000 egzemplarzy. W piątek 4 grudnia zostało 4100 sztuk. Zastanawiałem się, czy wystarczy książek dla wszystkich w grudniu. W poniedziałek złapałem się za głowę, kiedy zobaczyłem, że nakład stopniał do 3400 egzemplarzy. Bardzo Wam za to dziękuję! 🙂

Jeśli planujesz kupić „Finansową Fortecę” w tym roku – to nie ma na co czekać. Jeśli chciałbyś otrzymać książkę jeszcze przed świętami  — warto się pospieszyć. Będę oczywiście informował na bieżąco o sytuacji, a póki co wygląda ona tak: 

książka o inwestowaniu

Przypomnę jeszcze, że jeśli nie masz czasu na pakowanie prezentów lub nie masz na to ochoty, możesz skorzystać w sklepie z pakowania prezentowego „Finansowej Fortecy”. Wtedy oczom Twoich bliskich, ukaże się taki widok: 

najlepsza książka o inwestowaniu

A jeśli chcesz zobaczyć, jakie cuda się działy przy produkcji i wysyłaniu książek zakupionych w przedsprzedaży, rzuć tylko okiem na ten krótki filmik: 

Książkę możesz zamówić na stronie: https://finansowaforteca.pl/

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze