Czy „Finansowa Forteca” to dobry pomysł na prezent dla Ciebie lub kogoś bliskiego? Przekonaj się sam, poznając ją bliżej! Obejrzyj krótki film, w którym czytam fragmenty książki i pokazuję Fortecę od środka. 

Dzisiejszym wpisem chciałem Wam tylko przypomnieć, że w sklepie „Finansowej Fortecy” na chwilę rozgościł się Mikołaj. Zupełnie za darmo dostarcza na terenie Polski książki zakupione do czwartku 10 grudnia do północy. Jeśli chcesz upolować „Finansową Fortecę” bez kosztów przesyłki – to właśnie trwa świetna okazja 🙂 

Książkę możesz zamówić na stronie: https://finansowaforteca.pl/

Pierwszy nakład Finansowej Fortecy miał dokładnie 30 000 egzemplarzy. W piątek 4 grudnia zostało 4100 sztuk. Zastanawiałem się, czy wystarczy książek dla wszystkich w grudniu. W poniedziałek złapałem się za głowę, kiedy zobaczyłem, że nakład stopniał do 3400 egzemplarzy. Bardzo Wam za to dziękuję! 🙂

Jeśli planujesz kupić „Finansową Fortecę” w tym roku – to nie ma na co czekać. Jeśli chciałbyś otrzymać książkę jeszcze przed świętami  — warto się pospieszyć. Będę oczywiście informował na bieżąco o sytuacji, a póki co wygląda ona tak: 

książka o inwestowaniu

Przypomnę jeszcze, że jeśli nie masz czasu na pakowanie prezentów lub nie masz na to ochoty, możesz skorzystać w sklepie z pakowania prezentowego „Finansowej Fortecy”. Wtedy oczom Twoich bliskich, ukaże się taki widok: 

najlepsza książka o inwestowaniu

A jeśli chcesz zobaczyć, jakie cuda się działy przy produkcji i wysyłaniu książek zakupionych w przedsprzedaży, rzuć tylko okiem na ten krótki filmik: 

Książkę możesz zamówić na stronie: https://finansowaforteca.pl/