150 zł premii za konto w banku Millennium? Wygląda sensownie.

52

Jest promocja, z której moim zdaniem warto skorzystać. Zazwyczaj odpuszczam sobie tego typu akcje, jednak tym razem łatwo można otrzymać 150 zł premii. Jeżeli ktoś z Was nie jest klientem banku Millennium i przyda mu się 150 zł, oto instrukcja jak można je zdobyć.

AKTUALIZACJA: Promocja zakończyła się.
Sprawdź aktualny
Ranking kont osobistych – kliknij tutaj

Co to za konto?

To Konto 360° lub Konto 360° Student banku Millennium, które nawet bez promocji jest sensownym produktem. Banki bardzo intensywnie szukają teraz źródeł dochodów zwiększając prowizje, a tutaj bardzo łatwo jest spełnić warunki bezpłatności. Wystarczy:

 1. Zasilić konto kwotą min. 1000 zł miesięcznie (może być kilka mniejszych przelewów).

 2. Wykonać min. jedną płatność kartą debetową na dowolna kwotę.

Przy spełnieniu takich prostych warunków nasze opłaty wyniosą (w nawiasach koszty gdy nie spełnimy warunków):

 • 0 zł za prowadzenie konta (8 zł/ m-c lub 0 zł dla Konta Student)
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne
 • 0 zł za kartę debetową (7 zł / m-c)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (od 0 zł do 5 zł)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za polecenie zapłaty
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
 • 0 zł za zlecenia stałe

Oczywiście bank stara się jednak na czymś zarobić, dlatego wymaga przy otwieraniu konta zgody na skorzystanie z dwóch usług, z których na szczęście możemy po skutecznym otwarciu konta zrezygnować (ja nie lubię takich dodatków):

1.Pakiet Bezpieczeństwa do karty debeteowej – czyli powiadomienia SMS o każdej transakcji oraz ubezpieczenie “Ochrona Karty”. (Jeśli ktoś nie zrezygnuje, to pakiet kosztuje 3,99 zł / m-c, ale jeśli spełnimy warunki bezpłatności konta to przez 2 miesiące od wydania karty ta opłata nie jest naliczana. Musimy jednak spełnić 2 warunki bezpłatności konta).

2.Pakiet Bardzo Pomocny – to drugi „kwiatek do kożucha”. To ubezpieczenie typu assistance (od sprzątaczki przez hydraulika aż po koszty interwencji medycznej – ale to zwykle ładnie wygląda tylko gdy płacimy składki, a jak przyjdzie co do czego…).  Przez pierwsze 12 miesięcy pakiet jest bezpłatny. Potem zaczyna kosztować 4,98 zł miesięcznie. W każdym momencie można jednak z niego zrezygnować.

W trakcie składania wniosku o otwarcie konta nie ma możliwości rezygnacji z Pakietu Bezpieczeństwa. Można to jednak zrobić już po otwarciu konta.

Konto oszczędnościowe na 3% do 100 000 zł

Jeśli otworzycie Konto 360° lub Konto 360° Student możecie złożyć dodatkowy wniosek o otwarcie konta oszczędnościowego. Jeśli taki wniosek złożycie przed 10 października 2015 – przez 122 dni będziecie się cieszyć oprocentowaniem 3% w skali roku, co w obecnych warunkach jest całkiem OK.

Kto może skorzystać?

To jest promocja wyłącznie dla nowych klientów. Nowy klient to taki, który nie miał żadnego rachunku w banku Millennium po 1 kwietnia 2015 roku. Dokładnie brzmi to tak:

Składając wniosek Uczestnik nie posiadał żadnego produktu w Banku i nie jest lub nie był uprawniony do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 roku

Jak otworzyć konto aby skorzystać z promocji?

Bank robi tę akcję przy współpracy z firmą Agora S.A. która jest organizatorem promocji. Na cały proces składają się 3 kroki:

1. Wypełniamy formularz na stronie organizatora promocji (najpóźniej do 31.10.2015):

konto 360 z premia

2. Na nasz adres email dostajemy link potwierdzający. Klikamy w ten link i przechodzimy na stronę, na której składamy wniosek o konto (potrzebny będzie dowód osobisty oraz numer PESEL). UWAGA! Zachowajcie ten email, bo zawiera ważne hasło do strony Agora S.A.

3. Podpisujemy umowę z bankiem wybierając najlepiej kuriera lub podpisanie w oddziale banku (nie polecam zawarcia umowy drogą przelewu z innego banku, bo nie będziecie mogli robić przez internet przelewów powyżej 5000 zł/dziennie. Niepotrzebna komplikacja).

UWAGA! Składając wniosek o konto (krok 2) należy udzielić bankowi wszystkich zgód marketingowych na przetwarzanie danych i nie odwoływać ich do czasu otrzymania premii.

Jak wypłacana jest premia?

Premia jest wypłacana na raty (jak to w banku) 😉

 1. Pierwsze 50 zł otrzymamy, jeśli założymy Konto 360° i w okresie do 30 listopada 2015 r. dokonamy kartą debetową zakupów na łączną kwotę co najmniej 360 zł. Muszą być to transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych.
 2. Drugie 50 zł otrzymamy, jeśli od 1 do 31 grudnia 2015 r. spełnimy dwa warunki:
  (a)dokonamy kartą debetową zakupów na co najmniej 360 zł w sklepach stacjonarnych
  (b)na Konto 360° otwarte w promocji wpłyną dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł jeśli będziemy przelewać do banku swoje wynagrodzenie lub 500 zł przy stypendium w Koncie Student).
 3. Trzecie 50 zł otrzymamy, jeśli od 1 do 31 stycznia 2016 r. spełnimy te same wymogi co w grudniu 2015 r

W sumie organizator promocji zapłaci nam 150 zł . Wypłaty będą realizowane w następujących terminach:

 • Pierwsze pięć dych – od 18.11.2015 do 24.12.2015 w zależności od terminu założenia konta i spełnienia warunków pierwszego etapu promocji.
 • Druga pięć dych – do 8.01.2016 r.
 • Trzecie pięć dych – wypłacona zostanie do 8.02.2016 r.

Zatem najpóźniej do 8 lutego 2016 r. na nasze konto powinno wpłynąć łącznie 150 zł premii.

To są linki afiliacyjne.

Jeśli powyższa promocja przypadła Ci do gustu i zdecydujesz się z niej skorzystać, będę Ci wdzięczny jeśli uczynisz to przy pomocy linków z mojego bloga. Dlaczego? Są to tzw. linki afiliacyjne, dzięki którym organizator promocji wypłaci mi prowizję za jej polecenie. Dla Ciebie nie oznacza to żadnych dodatkowych czynności ani kosztów. Dla mnie to potencjalny zastrzyk gotówki na dalszy rozwój bloga. Z góry serdecznie Ci za to dziękuję! 🙂

-> Załóż Konto 360° z premią 150 zł

AKTUALIZACJA: Promocja zakończyła się.
Sprawdź aktualny
Ranking kont osobistych – kliknij tutaj

A już jutro: FinBlog2015!

Wracam teraz do mojej jutrzejszej prezentacji na FinBloga. Mam nadzieję, że spotkam się z wieloma z Was. Trzymajcie kciuki.

A jeśli macie jakiekolwiek pytania do wyżej opisanej promocji -zapraszam serdecznie do ich zadawania w komentarzach. Miłego wieczoru, a potem miłego dnia! 😉

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
52 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze