Kilka świątecznych słów dla Ciebie.

224

wesolych swiat

Dzisiaj napiszę jedynie kilka zdań. Święta to raczej nie jest najlepszy czas na czytanie blogów i, co tu dużo ukrywać, niezbyt też dobry na ich pisanie. 🙂 Myślę, że zrobimy najlepiej poświęcając teraz całą uwagę naszym najbliższym, dla których na co dzień tego czasu mamy zdecydowanie zbyt mało.
Zanim jednak obudzi się moja rodzinka (jest 7:00 rano w Wigilię i wszyscy jeszcze smacznie śpią po wczorajszym szaleństwie na nartach), chciałbym Ci złożyć świąteczne życzenia, bo Ty również jesteś bardzo ważną osobą w moim życiu.

To dzięki Tobie rozwija się ten blog. Dzięki temu, że tu zaglądasz, że czytasz artykuły, że napiszesz komentarz lub prześlesz mi maila z pomysłem, że podzielisz się artykułem na Facebooku lub polecisz blog swoim znajomym. Dzięki Tobie rozprzestrzenia się to drobne antidotum na tworzoną wokół nas fikcję: że szczęście opiera się na konsumpcji za pożyczone pieniądze, że kredyty są rozwiązaniem naszych problemów, że odpowiedzialność i zdrowy rozsądek to stare i niemodne pojęcia. Dzięki Twojej pomocy realizuje się stopniowo moje ogromne marzenie i w ten wigilijny poranek chciałbym Ci za to po prostu serdecznie podziękować.

Życzę Ci wspaniałych, radosnych, rodzinnych i pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia. Nie życzę Ci jednak spełniania marzeń. Wiesz dlaczego? Bo moim zdaniem marzenia same się nie spełnią. To my sami musimy je zrealizować: swoją pracą, konsekwencją i współdziałaniem z innymi ludźmi. Życzę Ci za to z całego serca, żebyś zawsze miał jasność czego tak naprawdę pragniesz, oraz żebyś odnalazł drzemiącą w Tobie odwagę i siłę, które pozwolą Ci to pragnienie zrealizować.

A na koniec maleńka prośba do Ciebie. Nawet jeżeli zwykle nie komentujesz, to dzisiaj zrób dla nas wyjątek. Napisz dla mnie i innych czytelników króciutkie: „Wesołych świąt!”.
Dziękuję Ci serdecznie i do usłyszenia po świętach! 🙂

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
224 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze