Moja książka „Jak zadbać o własne finanse?” już dostępna w księgarniach

71

Jak zadbać o własne finanse?
Przez wiele miesięcy każdego poranka towarzyszył mi zapach aromatycznej kawy oraz miarowy stuk klawiatury. Później intensywna współpraca z wydawnictwem Edgard (seria poradników Samo Sedno) i wreszcie dziś otworzyłem przesyłkę kurierską z egzemplarzami autorskimi mojej pierwszej książki. Muszę przyznać, że to naprawdę bardzo przyjemne uczucie 😉 .

Jeżeli zaglądasz na mój blog, to znasz mnie i wiesz jak piszę: konkretnie, jasno i na temat. Finanse osobiste to moja ogromna pasja, dlatego zawsze staram się przydatną wiedzę opakować w ciekawą i luźną formę. To najlepszy sposób, aby dotrzeć do Was, moich czytelników, a bardzo mi na tym zależy. 

O czym dokładnie jest książka „Jak zadbać o własne finanse”?

Powiem krotko – spisałem w niej wszystko to, co sam chciałbym wiedzieć  o finansach kilka lat temu. Niestety, musiałem przerobić to na własnej skórze i uczyć się na własnych błędach. Czasami bolało 😉 . Na szczęście w porę bardziej rozważnie podszedłem do sprawy i zacząłem poznawać zasady finansów osobistych. Te najważniejsze i moim zdaniem najbardziej skuteczne spisałem w książce. 

Jak zadbac o wlasne finanse 2 strony_small

Wszystko starałem się ująć w bardzo prosty i lekki sposób, na luzie, z dystansem, tak by czytało się Wam naprawdę dobrze. Oto fragment wstępu:

Choć mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to jednak każdy woli przekonać się o tym na własnej skórze i trochę ich zdobyć. Prawda jest taka, że ułatwiają życie i zdecydowanie lepiej mieć ich więcej niż mniej. Ten przewodnik pomoże ci rozwiązać problem braku pieniędzy.

Na rynku znajduje się sporo dobrych książek poświęconych temu, jak zostać milionerem. Wiele z nich zawiera naprawdę cenne rady. Niestety zastosowanie ich w praktyce dla większości z nas bywa trudne, wymaga bowiem wprowadzenia w życie drastycznych zmian, na które nie zawsze jesteśmy gotowi. No bo jak rzucić etat i założyć własną firmę, gdy mamy do spłaty kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich? Jak kupić nieruchomość na wynajem, skoro nawet na małą kuchnię brakuje gotówki? Albo kiedy znaleźć czas na szukanie „zyskownej niszy rynkowej”, gdy za chwilę na świat przyjdzie nasze drugie dziecko?

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Zanim zaczniesz grać o miliony, najpierw musisz położyć solidny fundament. Dlatego ten przewodnik opisuje dziesięć początkowych kroków, po których przejściu stan twoich finansów gruntownie się poprawi i zapewnisz finansowe bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Nie musisz uczyć się skomplikowanych wzorów, śledzić notowań giełdowych ani kończyć zaawansowanych kursów. Wszystko, co będzie ci potrzebne, to otwarty umysł i zdrowy rozsądek.

Natomiast tak wygląda kompletny spis treści (do pobrania w pliku pdf):

pobierz spis tresci

Gdzie kupić „Jak zadbać o własne finanse?”

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Edgard w ramach serii poradników Samo Sedno. Wydawnictwo zajmuje się dystrybucją i według moich informacji powinna być już dostępna we wszystkich większych księgarniach, w tym w Empiku i oczywiście na stronie wydawnictwa Samo Sedno.

Poniżej znajdziesz porównywarkę z aktualnymi cenami ebooka i książki w księgarniach internetowych. Będę wdzięczny jeśli skorzystasz z któregoś z poniższych linków. Dla Ciebie nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami, za to mi pomoże finansowo, gdyż za każdy sprzedany w ten sposób egzemplarz otrzymam kilkuprocentową prowizję:

A po lekturze:

Jeśli przeczytasz „Jak zadbać o własne finanse?” i uznasz tę książkę za wartościową, a bardzo wierzę, że tak właśnie będzie, mam do Ciebie ogromną prośbę: Napisz choć krótką recenzję z oceną mojej książki na jednej ze stron internetowych:

Dzięki temu będę miał jakiekolwiek szanse by przebić się wśród zalewu innych książek i dotrzeć do osób, którym ta wiedza może bardzo się przydać. W szkole nas tego nie uczą – a tutaj najważniejsze sprawy zebrane są w jednym miejscu. Bardzo serdecznie dziękuję.

Zapraszam Cię do dzielenia się komentarzami, wszelkimi pytaniami na temat mojej książki i zawartych tam treści, a także wrażeniami z lektury.  Jak zwykle będę bardzo się starał by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

A jeśli chciałbyś jeszcze trochę poczytać, to poniżej znajduje się darmowy fragment książki. Życzę Ci przyjemnej lektury 🙂 .

Jak zadbać o własne finanse – darmowy fragment

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
71 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze