Od dłuższego czasu słyszę od moich Czytelników, że chcieliby przeczytać moją książkę – Finansową Fortecę, ale nie mają czasu, żeby tak po prostu usiąść do czytania. Rozumiem to bardzo dobrze – u mnie też były etapy w życiu, gdy naprawdę trudno było wygospodarować czas tylko na lekturę. Gdy spłacaliśmy długi, braliśmy nadgodziny i dodatkowe zlecenia, a nasze dzieci były dużo młodsze, mogłem sobie pomarzyć o wolnym czasie, w którym mógłbym beztrosko czytać. 

Dobrym sposobem na przyswajanie treści w takich okolicznościach są audiobooki. Niestety – przy obecnym tempie publikacji na blogu i intensywnej pracy nad nową wersją kursu Kredyt Hipoteczny krok po kroku stworzenie audiobooka Fortecy zajęłoby mi chyba rok 🙂  Ale później pomyślałem „dlaczego nie”. Mogłoby to wyglądać tak: w wolnym oknie czasu siadam i czytam dla Ciebie kolejny fragment rozdziału i tym sposobem, kawałek po kawałku powstanie audiobook. I właśnie w tym duchu stworzyłem pierwszy, pilotowy odcinek: 

Czy Finansowa Forteca w wersji AUDIO to dobry pomysł?

Loading ... Loading ...

Jestem bardzo ciekawy, czy po wysłuchaniu uznajesz taki materiał za wartościowy.  Koniecznie daj znać w komentarzu, co o tym sądzisz i jak Ci się słuchało. Przeanalizuję wszystkie opinie, żeby zdecydować, czy nagrywanie kolejnych odcinków ma sens.