Finansowa Forteca w wersji AUDIO? Zdecyduj, czy to ma sens

101

Od dłuższego czasu słyszę od moich Czytelników, że chcieliby przeczytać moją książkę – Finansową Fortecę, ale nie mają czasu, żeby tak po prostu usiąść do czytania. Rozumiem to bardzo dobrze – u mnie też były etapy w życiu, gdy naprawdę trudno było wygospodarować czas tylko na lekturę. Gdy spłacaliśmy długi, braliśmy nadgodziny i dodatkowe zlecenia, a nasze dzieci były dużo młodsze, mogłem sobie pomarzyć o wolnym czasie, w którym mógłbym beztrosko czytać. 

Dobrym sposobem na przyswajanie treści w takich okolicznościach są audiobooki. Niestety – przy obecnym tempie publikacji na blogu i intensywnej pracy nad nową wersją kursu Kredyt Hipoteczny krok po kroku stworzenie audiobooka Fortecy zajęłoby mi chyba rok 🙂  Ale później pomyślałem „dlaczego nie”. Mogłoby to wyglądać tak: w wolnym oknie czasu siadam i czytam dla Ciebie kolejny fragment rozdziału i tym sposobem, kawałek po kawałku powstanie audiobook. I właśnie w tym duchu stworzyłem pierwszy, pilotowy odcinek: 

Czy Finansowa Forteca w wersji AUDIO to dobry pomysł?

Loading ... Loading ...

Jestem bardzo ciekawy, czy po wysłuchaniu uznajesz taki materiał za wartościowy.  Koniecznie daj znać w komentarzu, co o tym sądzisz i jak Ci się słuchało. Przeanalizuję wszystkie opinie, żeby zdecydować, czy nagrywanie kolejnych odcinków ma sens.

🎧 Pełnej wersji audiobooka posłuchasz na stronie:

Proszę zapoznaj się z poniższą informacją.

Wszystkie prezentowane informacje mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny oraz stanowią prywatne opinie ich autorów.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
101 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze