W dzisiejszym odcinku „Finansowej Fortecy” w wersji AUDIO dowiesz się więcej o tym, czy możesz liczyć na godną emeryturę z ZUS. Będzie też dużo o systemie pieniądza papierowego, w którym obecnie funkcjonujemy i o inflacji podstępnie pożerającej nasze pieniądze.

Na początku chciałbym gorąco podziękować za wspaniałą, bardzo pozytywną reakcję na mój pomysł nagrywania audiobooka „Finansowej Fortecy” w odcinkach. Aż 89% na blogu i 75% osób glosujących na kanale YT zachęciło mnie do kontynuowania pracy nad tym projektem. Przede wszystkim otworzyliście mi oczy na sprawy, które nie przychodziły mi nawet do głowy, gdy zabierałem się za nagranie pierwszego fragmentu. Świetnie ilustrują te komentarze:

To ja dziękuję za wielkie serce i ogromną dawkę motywacji. Zakasuję zatem rękawy i biorę się za nagrywanie kolejnych części, a Ciebie  zapraszam bardzo serdecznie, do wysłucha dzisiejszej:

To tyle w części drugiej. A w kolejnej zajmiemy się tym, jak podatek Belki pożera nasze zyski, odpowiemy też na ważne pytanie – kto najlepiej zadba o Twoje pieniądze i przejdziemy przez rozdział drugi, w którym jasno wskazuję sytuacje, w których inwestowanie nie ma sensu. Dziękuję za dziś i do usłyszenia w kolejnym odcinku podcastu.