ZUS i pieniądz skazany na zagładę. Finansowa Forteca AUDIO cz. 2

0

W dzisiejszym odcinku „Finansowej Fortecy” w wersji AUDIO dowiesz się więcej o tym, czy możesz liczyć na godną emeryturę z ZUS. Będzie też dużo o systemie pieniądza papierowego, w którym obecnie funkcjonujemy i o inflacji podstępnie pożerającej nasze pieniądze.

Na początku chciałbym gorąco podziękować za wspaniałą, bardzo pozytywną reakcję na mój pomysł nagrywania audiobooka „Finansowej Fortecy” w odcinkach. Aż 89% na blogu i 75% osób glosujących na kanale YT zachęciło mnie do kontynuowania pracy nad tym projektem. Przede wszystkim otworzyliście mi oczy na sprawy, które nie przychodziły mi nawet do głowy, gdy zabierałem się za nagranie pierwszego fragmentu. Świetnie ilustrują te komentarze:

To ja dziękuję za wielkie serce i ogromną dawkę motywacji. Zakasuję zatem rękawy i biorę się za nagrywanie kolejnych części, a Ciebie  zapraszam bardzo serdecznie, do wysłucha dzisiejszej:

To tyle w części drugiej. A w kolejnej zajmiemy się tym, jak podatek Belki pożera nasze zyski, odpowiemy też na ważne pytanie – kto najlepiej zadba o Twoje pieniądze i przejdziemy przez rozdział drugi, w którym jasno wskazuję sytuacje, w których inwestowanie nie ma sensu. Dziękuję za dziś i do usłyszenia w kolejnym odcinku podcastu.

Proszę zapoznaj się z poniższą informacją.

Wszystkie prezentowane informacje mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny oraz stanowią prywatne opinie ich autorów.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze