Świąteczne życzenia i rozmowa o długach w TVN

28

Wielkanoc finanse osobiste

 

Wielkanoc to jeden z moich ulubionych okresów w roku. Dni są cieplejsze i coraz dłuższe, za oknem rozkwita wiosna, forsycje zrzucają żółte płatki, a kot moich córek zrzuca sierść (i nikt mnie przed tym niestety nie ostrzegł…). Spojrzałem właśnie na starszą Julkę – nie mam pojęcia kiedy tak wyrosła. Gdy przytula się do mnie, to czubkiem głowy sięga mi prawie pod brodę. Za to Gabrysia ciągle jest jeszcze małym dzieciaczkiem. Nie mogę uwierzyć, że we wrześniu założy na plecy tornister i pójdzie do pierwszej klasy. Moja ukochana żona robi właśnie świąteczne zakupy. Za chwilę zadzwoni, żebym zszedł na dół i pomógł jej wnieść torby do domu. Będziemy je razem rozpakowywać, opowiadać sobie jak minął dzień, a potem wspólnie zjemy kolację. Małe, drobne, szczęśliwe chwile…

Życzę Wam, abyście w te świąteczne dni podarowali Waszym najbliższym swój własny czas. Abyście znaleźli kilka chwil, by posłuchać ich z pełną uwagą, spojrzeć im głęboko w oczy i powiedzieć jak bardzo ich kochacie.

Życzę Wam również, abyście znaleźli chwilę dla siebie. Niech bez względu na Waszą życiową sytuację, uda się Wam odnaleźć to, co może być dla Was powodem do radości.

Dla mnie powodem do wielkiej radości jesteście Wy, czytelnicy tego bloga. Dziękuję Wam bardzo, że czytacie moje artykuły, że polecacie je swoim znajomym, że dzielicie się ze mną swoimi komentarzami. Nawet nie wiecie, jak bardzo to doceniam i jak bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy.

Na kolejny wpis o finansach zapraszam Was już w najbliższy wtorek, a jeśli chcecie zobaczyć jak o walce z długami opowiadałem dziś w „Dzień Dobry TVN” – to kliknijcie w poniższą grafikę. Wspaniałych Świąt 🙂

Marcin Iwuć_TVN_2014_04_17jpg

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
28 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze