FBO 026: Dobre ubezpieczenie turystyczne z bonusem 50 zł dla czytelników bloga!

47

Dzisiaj mam dla Was dwie dobre wiadomości 🙂

Pierwszą jest kolejna solidna dawka wiedzy na temat ubezpieczeń turystycznych – tym razem w formie podcastu. W czasie jednego z wakacyjnych wyjazdów do USA miałem dwa drobne wypadki. Dzięki ubezpieczeniu zaoszczędziłem w sumie 4,5 tys. USD i od tej pory nie ruszam się poza Polskę bez takiej polisy. Z powodu braku ubezpieczenia turystycznego błyskawicznie możemy stracić ogromną część oszczędności. Dlatego zarówno w mojej książce, jak również na blogu, zdecydowanie promuję ideę ubezpieczania się na czas zagranicznych wyjazdów.

To dobry moment na krótkie przypomnienie: Pamiętaj, proszę, że wszystkie prezentowane na blogu materiały mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny i są wyrazem prywatnej opinii autorów. Zapoznaj się, proszę, z dokładną informacją prawną, którą znajdziesz na końcu tego artykułu.

W opublikowanym 7 lipca artykule pt. Jak wybrać dobre ubezpieczenie turystyczne – czyli wakacje w Chorwacji za 2000 zł czy 20 000 zł? Tomek Knapiński przygotował dla Was szczegółowy poradnik i porównanie oferty kilku firm. Ubezpieczenie turystyczne jednej z tych firm – Generali – oceniliśmy na tyle dobrze, że sami wykupiliśmy te polisy dla siebie i naszych rodzin w czasie niedawnych zagranicznych wyjazdów (tutaj możecie rzucić okiem na skany). Właśnie dlatego postanowiliśmy zwrócić się do Generali z propozycją współpracy i dziś mogę zakomunikować Wam tę drugą dobrą wiadomość!!!

Daliśmy znać Generali, że ich produkt nam się podoba i będziemy o tym pisać, ale chcielibyśmy otrzymać w zamian dwie rzeczy: eksperta do podcastu i jakiś specjalny bonus dla czytelników bloga. Jeżeli zatem planujesz wyjazd zagraniczny i będziesz potrzebować ubezpieczenia, to mamy dla Ciebie coś ciekawego 🙂

Dlaczego właśnie ten produkt i czy coś na tym zarobię?

Zanim zapoznasz się z dalszymi szczegółami, przeczytaj proszę tych kilka punktów, bo chcę, abyś miał pełny obraz sytuacji:

 1. Pod żadnym pozorem nie zachęcam Cię do kupna produktu, którego nie potrzebujesz. Jeżeli jednak w najbliższych miesiącach wyjeżdżasz za granicę i uznasz, że ubezpieczenie Generali jest również dla Ciebie OK – to nabywając je za pośrednictwem bloga, masz szansę na dodatkowy bonus.
 2. Moja filozofia polecania produktów jest bardzo prosta: polecam tylko te rozwiązania, z których sam korzystam lub bez wahania polecam je najbliższej rodzinie. W mojej ocenie ubezpieczenie turystyczne Generali jest jak najbardziej OK. Pamiętaj jednak, że Twoja sytuacja może różnić się od mojej (stan zdrowia, uprawiane sporty, cel wyjazdu) – dlatego rozważając ewentualny zakup uważnie przeczytaj OWU i podejmij świadomą, samodzielną decyzję.
 3. To nie jest artykuł sponsorowany. Za napisanie tego artykułu i opublikowanie podcastu nie otrzymuję żadnego wynagrodzenia. W dodatku to nie Generali zwróciło się do mnie z propozycją – to ja, po analizie ich produktu, zaproponowałem współpracę.
 4. Istnieje jednak możliwość, że coś na tej współpracy zarobię. Stanie się tak wtedy, gdy kupisz ubezpieczenie turystyczne za pośrednictwem linka umieszczonego na blogu, bo jest to tzw. link afiliacyjny, pozwalający zarobić niewielką prowizję od każdej polisy zakupionej tą drogą. Dla Ciebie skorzystanie z tego linka nie oznacza żadnych dodatkowych kosztów, za to masz szansę na kartę do Empiku o wartości 50 zł – czyli mniej więcej tyle, ile wynosi koszt polisy dla jednej osoby na tydzień. To solidna zniżka 🙂 Dla Generali – taki artykuł i podcast to fajna promocja dobrego produktu. Dla mnie to potencjalny zarobek, ale przede wszystkim satysfakcja, że tym razem mam dla Ciebie coś więcej niż teorie na temat polis.

Wierzę, że teraz masz pełny ogląd sytuacji. Czy na tym zarobię? Nie mam pojęcia. Ale bez względu na to, pamiętaj proszę, że bardzo gorąco zachęcam Cię do wykupienia ubezpieczenia turystycznego jeśli wybierasz się za granicę. Nieważne czy wybierzesz taka firmę czy inną. Koszty leczenia czy transportu medycznego potrafią być w innych krajach koszmarnie wysokie i bez odpowiedniego zabezpieczenia pokryjesz je z własnej kieszeni. Natomiast cena polisy to drobny ułamek kosztów wyjazdu. Nie popełniaj tego błędu i nie wyjeżdżaj bez ochrony. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to posłuchaj dzisiejszego podcastu oraz przeczytaj artykuł:  Jak wybrać dobre ubezpieczenie turystyczne – czyli wakacje w Chorwacji za 2000 zł czy 20 000 zł?

60 kart do Empiku o wartości 50 zł

Na czym polega bonus dla czytelników FBO? Ma on postać konkursu, w którym nagrodą jest e-karta zakupowa Empik o wartości 50 zł, uprawniająca do zakupów na stronie Empik.com

Choć jest to konkurs, nie trzeba rozwiązywać żadnych zadań ani odpowiadać na żadne pytania. Ma on formułę „Kto pierwszy, ten lepszy” a zwycięzców będzie aż 60 (słownie: sześćdziesięciu 😉 )  Aby dopełnić formalności, stworzyliśmy regulamin konkursu, który znajdziesz tutaj: Regulamin konkursu.

Żeby zdobyć nagrodę, wystarczą 3 kroki: 

 1. Zarejestrować swój email
 2. Kupić ubezpieczenie turystyczne Generali korzystając z naszego linka (tylko polisy kupione tą drogą i z takim samym adresem email jak w formularzu wezmą udział w konkursie).
 3. Zakończyć proces zakupu, opłacając składkę.

A jak to wygląda w praktyce?

1. Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przekierowany na dedykowaną stronę. Zostaw tam swój adres e-mail i wyraź zgodę na przekazanie go do Generali (na podstawie tego adresu Generali zidentyfikuje 60 zwycięzców i na ich adresy email wyśle e-karty).

button (1)

2. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu „Wyślij” możesz wrócić na blog lub od razu kontynuować zakup polisy. Uwaga: kupując polisę musisz podać dokładnie ten sam adres email, co w formularzu. Inaczej nie będziemy mogli zweryfikować, czy znalazłeś się w pierwszej 60-tce kupujących polisy.
Jeśli wolisz polisę kupić później – możesz to zrobić w dowolnej chwili do zakończenia konkursu (31. sierpnia), klikając w poniższy przycisk:

button

W duchu pełnej przejrzystości dajemy Ci znać, że w tym artykule były linki afiliacyjne. Zawsze staramy się zachować maksymalną obiektywność i jeśli na blogu pojawia się afiliacja, dotyczy produktów, które przeszły nasze sito analiz i/lub z których sami z zadowoleniem korzystamy. Nigdy natomiast nie namawiamy do korzystania z produktów, jeśli są one Tobie niepotrzebne, a to już kwestia indywidualnej decyzji każdego inwestora. Linki afiliacyjne kierowaliśmy do osób, które podjęły samodzielną decyzję o korzystaniu z danego produktu i chciały przy okazji wesprzeć naszą pracę. Usunęliśmy je po rozwiązaniu płatnej współpracy marketingowej.

Pytania i odpowiedzi:

W tej części będę zamieszczać odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące konkursu:

W jaki sposób otrzymam nagrodę?

W przypadku przyznania Ci nagrody, na Twój adres e-mail (ten sam, który podasz na formularzu zawarcia na stronie Generali) zostanie przesłana e-karta Empik. Możesz z niej dokonać dowolnych zakupów – książka, płyta, przewodnik na wakacje etc. Twój wybór 🙂

Kiedy otrzymam nagrodę?

 Nagrodę otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia warunków konkursu, czyli:

 1. Będziesz wśród pierwszych 60 osób, które zakupiły ubezpieczenie z wykorzystaniem linka na blogu i podały prawidłowy adres email w formularzu.
 2. Pozostawisz zgodne adresy e-mail na formularzu i na stronie Generali – podczas procesu zawarcia umowy ubezpieczenia turystycznego.
 3. Opłacisz polisę zakupioną w w/w sposób.

Czy mogę kupić ubezpieczenie już dziś, jeśli wyjeżdżam np. za dwa miesiące?

Oczywiście.

A jeśli kupię ubezpieczenie wcześniej, a wyjazd nie dojdzie do skutku?

To przed rozpoczęciem ubezpieczenia wypowiedz umowę. Otrzymasz wtedy zwrot składki (stracisz jedynie prawo do nagrody, ale nie stracisz wpłaconej składki).

Zachęcam Was do zadawania kolejnych pytań w komentarzach – postaramy się na wszystkie wyczerpująco odpowiedzieć. Dajcie też znać, co myślicie o takich akcjach, Jeśli przypadną Wam do gustu, to będziemy namawiać też inne firmy do przygotowania fajnych ofert dla czytelników FBO 😉

Co usłyszysz w dzisiejszym odcinku podcastu?

Bez względu na to, czy konkurs Ciebie dotyczy czy nie, zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania dzisiejszego podcastu na temat ubezpieczeń turystycznych. Moim gościem jest Pani Grażyna BILIK z Towarzystwa Ubezpieczeniowego Generali. Rozmawiamy m.in. o tym:

 • Jak działa karta EKUZ, czyli Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
 • Kiedy ta karta nie zadziała?
 • Ile wynoszą koszty leczenia za granicą?
 • Jakie sytuacje, wymagające skorzystania z polisy, przytrafiają się najczęściej?
 • Na jaką kwotę należy się ubezpieczyć?
 • Na co zwracać uwagę w OWU?
 • Co zrobić, gdy w trakcie wyjazdu spotka nas coś przykrego?
ubezpieczenie podrozne podcast

Skąd pobrać podcast?

Dzisiejszy odcinek znajdziesz na dole tego wpisu, zaś w ciągu kilku godzin po publikacji na blogu podcast będzie również dostępny w aplikacjach do odsłuchiwania podcastów, w tym m.in.:

za pośrednictwem iTunes

za pośrednictwem aplikacji Stitcher

poprzez RSS

A jeśli wolisz poczytać, to tutaj znajdziesz spisaną treść dzisiejszego odcinka podcastu:

Pobierz spisaną wersję podcastu 🙂 Już jest!

Jeżeli lubisz posłuchać czasami moich podcastów, to będę Ci bardzo wdzięczny za poświęcenie 30 sekund, aby ocenić podcast FBO w aplikacji iTunes. Dla Ciebie to krótka chwila, natomiast dla mnie ogromna pomoc w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Bardzo serdecznie Ci za to dziękuję. ?

Oceń podcast w iTunes

Proszę zapoznaj się z poniższą informacją.

Wszystkie prezentowane informacje mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny oraz stanowią prywatne opinie ich autorów.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
47 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze