Kredyt hipoteczny krok po kroku „na żywo”. Ruszyła sprzedaż przedpremierowa.

131

Pracowałem nad tym prawie rok, więc ten kurs to teraz moja obsesja 😉 Dlatego musiałem odłożyć wszelkie inne tematy, a w tym wpisie „na żywo” relacjonuję, co teraz się dzieje. Najświeższe informacje u góry: CZYTAJ OD POCZĄTKU (od dołu)

Godz. 20:47 [28.10] – Uff.. Promocja dobiegła końca, nadszedł czas na chwilę odpoczynku. Na liście mailingowej było 1150 osób. Zakupu dokonało 521 osób. Przyzwoita konwersja. Najpewniej w poniedziałek opublikuję porządne case study. Dziękuję i bardzo serdecznie gratuluję wszystkim osobom, które dołączyły do kursu. Brawo!

Choć warunki „przedpremierowe” już się skończyły i nigdy nie wrócą, przez pewien okres (nie wiem jeszcze, jak długi) dostęp do kursu i kalkulatora będzie nadal dostępny w bardzo przystępnych cenach, jak na jego zawartość. Chcę dać przez jakiś czas szansę również inny czytelnikom bloga, którzy nie zdążyli dołączyć do listy promocyjnej, by skorzystali z zawartości kursu.

Szczegóły znajdziecie tutaj, na stronie kursu: https://kurshipoteczny.pl/

Czy warto dołączyć? Ten film pomoże Ci w znalezieniu odpowiedzi:

Godz. 15:29 [28:10] – ostatnie godziny promocji. Przed chwilą wysłałem maila z przypomnieniem do osób z listy. Liczba uczestników kursu wzrosła od wczorajszego wieczora do 434 i co kilka minut dołącza kolejna osoba. Wspólnie z Andrzejem Broszkiewiczem, który pomimo weekendu dzielnie mnie wspiera, udzielamy na bieżąco odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania dotyczące kursu. Mam nadzieję, że udało mi się dotrzeć z informacją do każdej osoby z listy. Ostatnia wiadomość będzie wysłana dziś o 19:00 – na jedną godzinę przed końcem. Wierzę, że nikt, kto zapisał się na listę, nie będzie mógł narzekać, że nie otrzymał powiadomienia.  Pojawiają się również pierwsze opinie na temat kursu:

Ola:
Po 5 lekcjach wiem, że nic nie wiedziałam nawet mając już 10 lat jeden kredyt. To najlepiej wydane 169 zł!  🙂

Grzegorz:
Cześć Marcinie, dzięki za doskonały kurs w zaskakująco niskiej cenie. Wczoraj ukończyłem Twój kurs – naprawdę kawał solidnej, bardzo wartościowej pracy. Tym bardziej dziękuje, że umożliwiłeś jego zakup w tak atrakcyjnej cenie. Jeśli będę miał znajomych, którzy będą szukali kredytu hipotecznego pozwolę sobie zarekomendować Twój kurs

Albert:
Kurs zakupiony, jestem po 2-ch odcinkach, hehe i już widzę, że biorąc teraz kredyt już bym na samym starcie stracił, bo za bardzo nie zwracałem uwagi na marżę banku i raty równe nie oznacza tanio….
Panie Marcinie tak jak napisał Bartosz, kawał wspaniałej pracy i na pewno polecę kurs wszystkim osobom, które będą stały przed decyzją kredytu hipotetycznego.

Bardzo się cieszę i serdecznie Wam za nie dziękuję 🙂

Godz. 20:00 [27.10] – i zaczynamy ostatnią dobę promocji. Po dwóch dniach mam 335 kursantów i…. pierwszego Absolwenta 😉 Piotr pochwalił się na FB, że przeszedł już wszystkie odcinki. Ha – czyli udało się stworzyć esencję, a opinia Piotra nastraja mnie baaardzo pozytywnie. Ale o opiniach kursantów wkrótce! Nie przegapcie ostatniej doby promocji. Jutro o 20:00 ceny idą w górę.

Godz. 10:15 [27.10] – Dzień dobry! W nocy dołączyło kolejnych 32 kursantów – witam wszystkich bardzo serdecznie 😉 Grupa na Facebooku działa coraz prężniej – nie zapomnijcie dołączyć tam po zakupieniu kursu. Już zaczynamy sobie nawzajem pomagać 😉 Przypominam niezdecydowanym, że promocyjna cena kursu obowiązuje tylko do jutra, do godz. 20:00.

Godz. 22:45 [26.10] – 1/3 czasu promocji za nami, w tym momencie mamy 240 uczestników kursu. Do końca zostało dokładnie 46 godzin. Bardzo serdecznie dziękuję Wam za maile z informacją, że cena była dla Was miłą niespodzianką. Dla mnie to po prostu wywiązanie się za złożonej Wam obietnicy. Zaufaliście mi nie znając ceny, odpowiadaliście aktywnie na moje pytania w ankietach, przesyłaliście swoje opinie. Doceniam to bardzo, stąd taka decyzja o promocyjnych warunkach.

Po malutku ruszamy z grupą na Facebooku. Stopniowo, jak przejdziecie zapewne przez większość kursu, będziemy tam toczyć nasze Twócze dyskusje. O… mamy 242 uczestników kursu.

Godz. 14:17 [26:10] – od rana przybyło 54 nowych kursantów. Zbliżamy się do 200. Póki co zasuwam pomagając części osób w odnalezieniu linków do promocji w mailu, dokończeniu transakcji (np. gdy wygasł kod blik), czy zmianie hasła, które gdzieś się zawieruszyło. Fajnie być z Wami „po drugiej stronie”. Super też patrzeć w Google Analytics, jak przechodzicie przez kolejne odcinku kursu. W razie jakichkolwiek pytań – najszybszy kanał to mail na: [email protected]  Pod ten adres mam podpięty system do obsługi klienta i od razu mogę działać. To wracam do obsługi oraz udzielania odpowiedzi na Wasze zapytania.

Godz. 01:17 [26.10] – Uff… ruch na stronie z kursem zamarł, więc mogę trochę napisać. Od 19:00 do północy sprzedały się 124 kursy (serdecznie gratuluję świetnej decyzji wszystkim kursantom). Jak na razie tylko około 40% maili z informacją i linkiem do kursu zostało otwartych – więc do soboty będę Wam jeszcze wysyłał przypomnienia.

Były dwie krótkie chwile grozy:

1. Kalkulator przestał działać na kilkanaście minut – „rozłożył” go jakiś bug w kodzie z Google Analytics. Myślałem, że „zejdę”, a programista, który tworzył kalkulator (Adrian Kierzkowski – super gość) powiedział: „daj mi 20 minut – naprawię”. I naprawił szybciej.
2. Do kilkunastu osób nie dotarły maile z potwierdzeniem zakupu – i ogarnialiśmy temat „ręcznie”. Świetne wsparcie ze strony Asi Woźniak i Patryka Kozła i nieocenionego Andrzeja Broszkiewicza pomogło w sumie spokojnie przetrwać ten ważny dla mnie dzień. Sporo przemyśleń, co jeszcze można poprawić – ale pewne błędy trzeba chyba popełnić samodzielnie, by się nauczyć i zrozumieć.
Jutro ruszamy z grupą na Facebooku i zacznę zbierać pierwsze wrażenia od uczestników… A teraz już czas na sen. Dobranoc.

Godz. 18:55 [25.10] – z małym poślizgiem pierwsza paczuszka maili z linkiem do strony z promocyjną ofertą kursu wysłana. I poszedł już pierwszy Pakiet CLASSIC 😉 Teraz stopniowo wysyłam do Was maile i tak będę robić co 15 minut. Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania – śmiało możecie zadawać je tu w komentarzach. Wracam monitorować, czy wszystko działa OK.

Godz. 18:07 [25.10] – subskrypcja na promocję zakończona. 1134 osoby otrzymają dziś link do strony zakupu na promocyjnych warunkach. Za chwilę dalsze szczegóły…

Godz 17:00 [25.10] – do końca zapisów na listę uprawniającą do skorzystania z promocji zostało 60 minut. Dołączyło jak dotąd 1088 osób – i już teraz bardzo serdecznie Wam gratuluję! O zbliżającym się końcu zapisów już wszyscy czytelnicy chyba wiedzą, sądząc po ruchu na stronie. Paczkuję już maile do wysyłki. Przypominam, że będę wysyłać po 100 szt, co 20 minut, żeby nie „zatkać” wtyczki do obsługi transakcji. Szczegóły po 18:00, jak wyłączę już zapisy. Jeszcze szlifuję wygląd strony z kursem – mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Godz. 14:25 [25.10] – lista urosła do 1030 adresów. Ciszę się bardzo, że dołączacie do niej. Powiem jedno: warto! Osoby, które przetestowały kurs i kalkulator pukają się w czoło mówiąc, że głupio robię z cenami (zdecydowanie za niskie). Kolega, który testował wczoraj, wysłał mi SMS: „Bardzo tanio, jak na tyle materiału – na tacy z kalkulatorem i grupa wsparcia naFB”. A ja sobie myślę, że skoro nie znając ceny dołączacie do listy, to niech ta cena będzie dla Was miłą niespodzianką. Zostało 3,5 godziny na dołączenie do listy 😉

Godz. 11:00 [25.10] – właśnie wysłałem email do wszystkich osób z listy promocyjnej (teraz t 938 adresów), że dziś otrzymają link z dostępem do kursu na promocyjnych warunkach. Ważne: jeśli zapisywałeś się na listę, a nie dostałeś tej wiadomości, sprawdź koniecznie spam i zakładki z ofertami. Jeżeli nie ma tam wiadomości ode mnie, proponuję powtórzyć zapis. Listę zamykamy dziś o 18:00. To już ostatnie chwile, by dołączyć do listy i skorzystać z jednorazowej promocji. Szkoda przegapić takiej okazji, bo będziecie z warunków bardzo zadowoleni 🙂

Godz. 21:47 [24.10] – zostało już tylko kilka drobiazgów do poprawy. Zatem jutro, po Waszej pracy, ruszamy ze sprzedażą. Planuję wysyłać do bazy mailingowej maile co 20 minut, w paczkach po 100 sztuk (w pierwszej kolejności dojdą do tych, którzy pierwsi zapisali się na listę uprawniającą do promocyjnych warunków). Chodzi mi o to, aby uniknąć sytuacji, że robi się „korek” i nie jesteście w stanie dokonać transakcji. Maile będą wychodzić więc o takich godzinach:
18:20, 18:40, 19:00, 19:20, 19:40, 20:00, 20:20, 20:40, 21:00 do reszty. Nie mogę się doczekać Waszych wrażeń. Mieszanka ekscytacji i lekkiego, ale mobilizującego stresu.
Zapisy na listę będą więc możliwe do środy, do godz. 18:00. Potem zwijam formularz zapisów i przełączamy się w tryb obsługi zamówień.

Sprawdź aktualne rankingi
ostatnia aktualizacja:


Najlepsze lokaty bankowesprawdź
Najlepsze konta osobiste za 0 zł
Promocje bankowe do 900 zł premii
Najtańsze kredyty hipoteczne 10 banków

Sprawdź

Godz. 16:53 [24.10] No i działa to dobrze. Kamień spadł mi z serca. Dosłownie kilka drobiazgów do poprawienia, propagacja DNS, ale wygląda na to, że jutro ruszamy ze sprzedażą. Wkrótce kolejne szczegóły.

Godz. 14:27 [24.10] – poszło błyskawicznie. Kurs już na nowym serwerze. Pierwsza runda optymalizacji za nami. Teraz trzymajcie kciuki – zaczynamy testy, czy wszystko działa, jak należy w docelowym miejscu. Jest mały stres. Ale jak będzie działać, to jutro ruszamy!

Godz. 12:38 [24.10] – decyzja zapadła. Migruję na serwery Patryka Kozła z opiekunbloga.pl Kurcze, mam wielką nadzieję, że po migracji będzie hulać znacznie szybciej. Zostało zatem: (a) migracja na inny serwer (b) optymalizacja wtyczek przez Patryka (c) propoagacja DNS – czyli w skrócie oczekiwanie, aż strona będzie widoczna pod nowym adresem IP. To trwa podobno najdłużej. Ale sprzedaż w środę jest w zasięgu ręki.

Godz. 11:30 [24.10] Mam dla Was informację na temat ceny kursu. Do osób, które zapisały się na listę oczekujących na kurs, wysłałem link do ankiety z pytaniami o to, jak mądrze go wycenić. Jedna z kluczowych dla mnie spraw, to „nie przestrzelić”. Ponieważ napracowałem się mocno przy tym kursie (np. taka ciekawostka: wyciąłem pod koniec jeszcze ok. 30% gotowych informacji, by kurs oglądało się Wam łatwo i aby stanowił on lekko przyswajalną”esencję”; dla mnie – jako autora – było to szczególnie bolesne, ale trzymałem się zasady Stevena Kinga: Kill your darlings ) – łatwo mógłbym patrzeć na kurs przez pryzmat włożonej pracy i zainwestowanych pieniędzy. To byłby błąd – bo liczy się tylko to, ile dla Was będzie w tym kursie wartości dodanej. Dlatego chciałem zobiektywizować swój punkt widzenia. Zastanawiając się, jaka cena będzie dla Was OK, zadałem m.in. pytanie o cenę zaporową, otrzymując następujące wyniki:

Dziś rano spojrzałem raz jeszcze na ceny i pomyślałem, że pierwsza grupa osób, które dokonają zakupu, musi mieć naprawdę super warunki. To m.in. wiedza o tym, że lista jest spora (obecnie 886 osób, a jeszcze nie prowadzę żadnych akcji poza blogiem) skłoniła mnie do zmiany hostingu. Do tego Wasze pytania o kurs oraz udział w ankiecie pomagają mi lepiej dostosować komunikację i ceny. Analizując Wasze odpowiedzi w ankiecie jestem przekonany, że w zdecydowanej większości będziecie bardzo zadowoleni z warunków cenowych. Dziś rano obniżyłem jeszcze ceny poniżej swojego „poziomu komfortu”, ale za to w poczuciu, że dotrzymam obietnicy o preferencyjnych warunkach dla osób zapisanych. Jeżeli ktoś z Was myśli o dołączeniu do kursu, ale jeszcze się waha – to gwarantuję, że warunki sprzedaży już nigdy nie będą lepsze. Wielkimi krokami zbliża się ostatni moment, aby dołączyć do listy.

Godz. 22:39 [23.10] – chyba będzie dobrze! Na serwerze Patryka kurs hula jakieś 4x szybciej niż na Zenboxie. Sprawdzę jeszcze jutro – w ciągu dnia – wtedy Zanbox najbardziej „mulił”. Ale jestem optymistą. Teraz już „padam na pysk” i idę spać – wreszcie o w miarę normalnej porze. Jutro rano omówię z Patrykiem ewentualne kolejne kroki i będę wiedział, ile realnie potrzebujemy czasu na „transfer”. Na info od Macieja Cybulskiego jeszcze czekam, ale w razie czego jest już jedno sensowne rozwiązanie. Kurcze, naprawdę się cieszę. Dobranoc!

Godz. 21:36 [23.10] – właśnie dostałem link do przetestowania kopii kursu na innym serwerze (przysłał mi to Patryk Kozioł z Opiekunbloga.pl). Biorę się za testy. Ciekawe, czy działa szybciej… Równolegle rozmawiam z Maciejem Cybulskim z WP-security o opcji z hostingiem dedykowanym. Krok po kroku, ale do przodu. Dziękuję Wam za wyrozumiałość i cierpliwość.

Godz. 20:07 [23.10] – artykuł opublikowany i za chwilę wysłane będą dwa mailingi: (1) do wszystkich osób zapisanych na Newsletter oraz (2) do bazy osób zainteresowanych skorzystaniem z promocyjnych warunków kursu. Zaraz mi się pewnie od Was „oberwie”. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania – zadawajcie je proszę w komentarzach. Poza „szlifowaniem kursu” będę na nie stopniowo odpowiadał, a tutaj umieszczał aktualny status.

Godz. 18:00 [23.10]– szykuję ten wpis oraz informację dla Was, że niestety sprzedaż będzie przełożona.

Godz. 10:00 [23.10] – wydzwaniam i mailuję z kilkoma specjalistami od hostingu i WordPressa. Ależ rozbieżność cen! Hosting dedykowany + serwis = ponad 9 tys. zł rocznie. Mam wątpliwości, ale kontynuuję rozmowy z dwiema firmami. Przed decyzją o migracji – najpierw audyt strony. Środa wydaje się w zasięgu ręki.

Godz. 4:19 w nocy (rano?). [23.10] Wszystko wskazywało, że dotrzymam dzisiejszego deadline’u i rozpocznę preferencyjną sprzedaż dla osób zapisanych na listę mailingową z preferencyjnymi warunkami. Przez ostatnie dni pracuję nad kursem bez wytchnienia, ale dziś w nocy wydarzyło się to:

Niestety – choć cały „content” jest już załadowany, to platforma zaczęła wczoraj bardzo wolno działać. Nie mogę narażać Was na wpatrywanie się w „kręcące się kółeczka” symbolizujące ładowanie strony, dlatego zmuszony byłem przełożyć dzisiejszą sprzedaż. Wierzę, że dzielą nas od niej godziny.

Może Cię zainteresować:
85 000 zł w trzy dni. Pierwsze wyniki sprzedaży kursu – case study

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
131 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze