FBO u Ciebie – 5 miast, 5 dni i 5 spotkań – zarejestruj się już dziś!

63

Chociaż wakacje są jeszcze w pełni, to myślami już jestem we wrześniu. Tym wpisem chciałbym Cię bardzo serdecznie zaprosić na 5 spotkań z czytelnikami bloga, które odbędą się w dniach 19 – 26 września pod hasłem ”FBO u Ciebie” 😉 Dziś poznasz pierwsze szczegóły i możesz zarejestrować się na spotkanie.

Już dawno myśl o nowym wydarzeniu nie sprawiała mi takiej frajdy. W czerwcu pisałem, że chociaż publikowanie artykułów na blogu sprawia mi ogromną radość, to jednak wszystko dzieje się w świecie wirtualnym, a mi sam blog i „socjale” nie wystarczą. Brakuje mi spotkań w „realu” – Waszej energii, dyskusji, rozmów, wymiany poglądów. W tym artykule mogę Was wreszcie oficjalnie zaprosić na taką właśnie “wymianę pozytywnej energii” 🙂

Jak będą wyglądać nasze spotkania?

Wszystkie odbędą się w godzinach popołudniowych, by każdy z Was bez problemu mógł na nie dotrzeć po pracy czy po zajęciach.

Startujemy o godzinie 18:00 moją krótką prezentacją, w której podrzucę Wam kilka świeżych pomysłów na temat oszczędzania, inwestowania i “bardzo osobistej” strony finansów. Jak wyglądają moje prezentacje? Jeśli nie było Cię na FinBlogu, to możesz podejrzeć to na tym filmie:

Oczywiście tym razem poruszę inne zagadnienia. I tutaj mam bardzo konkretną prośbę do Ciebie: jeżeli jest jakiś temat, na którego poruszeniu w trakcie prezentacji szczególnie Ci zależy – daj proszę znać w komentarzu. Postaram się włączyć go do mojego wystąpienia, lub…

No właśnie. Po około 30-40 minutach mojej prezentacji przejdziemy sobie do sesji pytań i odpowiedzi. Te spotkania w moim zamyśle mają być czasem dla Ciebie, więc będziemy mogli swobodnie porozmawiać o tym, co chodzi Ci po głowie. Szansa na zadanie pytania oraz dyskusję będzie ogromna, ponieważ:

– spotkanie będą kameralne – limit miejsc to 50 osób w danym mieście
– na samą sesję pytań i odpowiedzi będziemy mieli prawie 2 godziny, bo spotkanie potrwa do 20:30

A jeśli i tego byłoby mało… Cóż, do organizacji spotkań pozyskałem sponsora, który pokryje sporą część kosztów. Dzięki temu planuję zostać na noc w Twoim mieście, więc po spotkaniu ruszymy pewnie do jakiejś knajpki. W każdym razie nie zamierzam iść spać przed północą 😉

Gdzie i kiedy odbędą się nasze spotkania?

To teraz sprawa najważniejsza: daty i miasta. To pierwsza taka “wyprawa” z mojej strony, dlatego po długim zastanowieniu postanowiłem po prostu dopuścić do głosu Google Analytics I pojechać tam, skąd pochodzi największa liczba czytelników. Myślę, że jak na pierwszy raz, takie podejście powinno się sprawdzić. Właśnie dlatego lista miast, które z ogromną radością odwiedzę, jest następująca:

  • Poniedziałek, 19 września – GDAŃSK
  • Wtorek, 20 września – POZNAŃ
  • Środa, 21 września – WROCŁAW
  • Czwartek, 22 września – KRAKÓW
  • Poniedziałek, 26 września – WARSZAWA

A w jakich konkretnie lokalizacjach? Nad tym jeszcze pracuję i czekam na potwierdzenie od właścicieli sal, ale postanowiłem już dziś podać terminy i umożliwić Wam rejestrację.  Wiem, że macie swoje plany i zależy mi bardzo, abyście jak najszybciej mogli zablokować sobie datę w kalendarzu i oczywiście przyjść na spotkanie ze mną oraz z innymi czytelnikami FBO z Waszej okolicy. Dlatego adresy sal wyślę w najbliższych dniach mailem do osób, które zarejestrują się na dane spotkanie. Na pewno będą one w dogodnych lokalizacjach i bez najmniejszych problemów na nie dotrzecie. Poza tym, nie mogę doczekać się tych spotkań i nie chciałem “kisić” dłużej informacji o terminach i miastach. Logistykę na spokojnie dogramy 😉

Ile kosztuje udział w spotkaniu “FBO u Ciebie”?

Jak napisałem powyżej, pozyskałem partnera do współpracy, dzięki któremu będę mógł zorganizować aż 5 spotkań w 5 miastach. Nie napiszę jeszcze, co to za instytucja (umowa właśnie wędruje do mnie pocztą), ale mogę wstępnie zdradzić, że chodzi o bank pozycjonujący się jako “ekspert od oszczędzania” (jakieś pomysły? :))

Kiedy w czerwcu w artykule pt. To będą pracowite wakacje zadałem pytanie, ile Waszym zdaniem mogłyby kosztować bilety na takie “edukacyjno – inspiracyjne” spotkanie, padały kwoty na poziomie od 50 do 100 zł. I rzeczywiście mniej więcej tyle musiałyby kosztować wejściówki, gdyby nie fakt pozyskania sponsora. Ponieważ jednak współpraca pokryje znaczną część kosztów, bilety na nasze spotkanie będą dostępne w dwóch opcjach:

Opcja 1:  za 0 zł –  w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety “Mistrz oszczędzania” – o której za chwilę napiszę. Ta opcja będzie dostępna do 15 sierpnia.

Opcja 2: za 15 zł – o ile po 15 sierpnia będą jeszcze dostępne jakieś miejsca (w każdym mieście dostępnych będzie 50 miejsc), to udział w spotkaniu będzie można sobie zarezerwować za symboliczną opłatą 15 zł.

Mistrz oszczędzania? O co chodzi z ankietą?

W czasie planowania współpracy rozmawialiśmy trochę o tym, jak oszczędza przeciętny Kowalski. Wniosek był oczywiście taki, że mało i raczej bez finansowej świadomości. Zażartowałem sobie wtedy, że to nie dotyczy czytelników mojego bloga, bo oni są “nieprzeciętnymi Kowalskimi”, którzy do finansów osobistych podchodzą bardzo świadomie. I wtedy padło proste pytanie: A jesteś tego na 100% pewny? 

W sumie to jestem pewny, ale faktycznie, nigdy tego nie przebadałem. Stąd właśnie pomysł, by rzeczywiście dowiedzieć się czegoś więcej o finansowych zwyczajach naszej blogowej społeczności. Mnie bardzo interesują na przykład dwie sprawy:

– Jak czytelnicy FBO wyglądają na tle “reszty Polski”?
– W których województwach mieszka najwięcej mistrzów oszczędzania? 🙂

Myślę, że publikacja wyników takiego badania na blogu będzie bardzo ciekawa. Każdy zna swoje nawyki, będziemy więc mogli sobie sprawdzić, jak wyglądamy na tle średniej dla danego województwa. Ale nie będzie to porównanie tylko “z przeciętnym Kowalskim”, ale również z innymi czytelnikami bloga 🙂   Ciekawe, co z tego wyjdzie?

Dlatego właśnie przygotowałem bardzo prostą, CAŁKOWICIE ANONIMOWĄ ankietę, której wypełnienie zajmuje około 3 minut. Pierwsza część to badanie, druga to tzw. “metryczka”, pozwalająca formułować wnioski w rodzaju: 50% czytelników z Wrocławia odkłada 80% dochodów, a resztę wydaje na piwo w rynku 😉

W zamian za te 3 minuty i podzielenie się ze mną informacjami, koszty związane z Twoim udziałem w spotkaniu zostaną pokryte przez organizatora.

Jak wypełnić ankietę i zarejestrować się na spotkanie?

Starałem się ustawić wszystko tak, by było jak najprościej. Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przekierowany do ankiety, a po jej wysłaniu, wybierzesz swoje miasto i przejdziesz do elektronicznego serwisu konfeo.com, umożliwiającego rejestrację na konkretne spotkanie.

Tutaj będę podawał aktualne informacje, abyś po wypełnieniu ankiety nie zobaczył komunikatu „brak miejsc”.
Będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli weźmiesz udział w badaniu nawet wtedy, gdy w Twoim mieście nie będzie już biletów.

  • Stan na godz. 09:40 w środę. Bilety na spotkanie w Warszawie już się skończyły. W pozostałych miastach jest jeszcze możliwość rejestracji.
  • Stan na 11:26 – Skończyły się właśnie bilety do Wrocławia. Po spotkaniu idziemy na „Rynek by night” 😉 Kraków, Poznań, Gdańsk – są jeszcze miejsca.
  • Stan na 12:04 – W Krakowie również komplet 😉 Super!
  • Stan na 14:50 – Mamy komplet w Gdańsku – pozostało kilka miejsc w Poznaniu  !
  • Stan na 17:00 – No i mamy komplet we wszystkich miastach – cieszę się baaaardzo i już nie mogę doczekać się naszych spotkań.

 

spotkanie czytelników fbo

Gdyby w którymś momencie – np. na etapie rozważania Twojego uczestnictwa, przed rejestracją, w czasie wypełniania ankiety, po rejestracji – pojawiły się u Ciebie jakiekolwiek pytania, postaram się na nie odpowiedzieć komentarzach.

Mam ogromną nadzieję, że już za kilka tygodni będę mógł spotkać się z Tobą, porozmawiać i poznać Cię osobiście. Bardzo się cieszę na to spotkanie i intensywnie szykuję materiały do wystąpienia (pamiętaj, że jeśli masz jakieś sugestie, to wal, jak w dym).

A zatem włączam stoper i niecierpliwie odliczam czas do naszego spotkania! 🙂

P.S. Mam tylko ogromną prośbę. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, gdyby po rejestracji coś Ci wypadło i nie mógłbyś przyjść na spotkanie, nie zapomnij proszę zwolnić swojego miejsca dla innej osoby. Serdecznie dziękuję.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
63 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze