Narzędzia

Na tej stronie znajdziesz informacje o narzędziach, produktach i usługach, z których korzystam oraz uważam je za godne polecenia. Są to rozwiązania, z których jestem zadowolony i z czystym sumieniem polecam je przyjaciołom, znajomym oraz własnej rodzinie.
Pomyślałem, że taka zakładka może być dla Ciebie przydatna, bo zaoszczędzi Ci sporo czasu. W miarę zdobywania wiedzy i korzystania z kolejnych wartościowych rozwiązań, uzupełniam tę listę.

Ważna informacja: niektóre z linków podanych przy opisach to linki afiliacyjne. Jeśli uznasz, że np. dana książka czy program przydadzą się również Tobie, a zakupu dokonasz klikając w mój link, zarobię niewielką prowizję. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami dla Ciebie, a czasami może oznaczać zniżkę. Jeśli dokonasz zakupu tą drogą, serdecznie Ci za to dziękuję.
Jednak proszę Cię bardzo, nie wydawaj pod żadnym pozorem pieniędzy na produkty i usługi, które nie będą dla Ciebie przydatne.

Obecnie znajdziesz tu między innymi:

polecane ksiazki

POLECANE KSIĄŻKI

To lista nielicznych książek, do których często wracam. Miały one bardzo pozytywny wpływ na mój rozwój, na zdobytą wiedzę i filozofię życiową. Zdecydowanie warto je przeczytać:

USŁUGI I PRODUKTY FINANSOWE

USŁUGI I PRODUKTY FINANSOWE

Z jakiego konta korzystam? Które IKE polecam? Gdzie mam rachunek maklerski? Gdzie wymieniam walutę? Odpowiedzi na różne tego typu pytania odnajdziesz klikając w ten przycisk:

POLECANE APLIKACJE

POLECANE APLIKACJE

Korzystam z wielu aplikacji, ale tylko niektóre uważam za naprawdę pomocne. Informacje na temat tych, które są dla mnie wyjątkowo przydatne, znajdziesz tutaj:

NARZĘDZIE DLA BLOGERÓW

NARZĘDZIA DLA BLOGERÓW

Osoby prowadzące blogi oraz strony internetowe znajdą tutaj odpowiedź na pytanie, z jakich rozwiązań korzystam przy prowadzeniu i rozwijaniu Finansów bardzo osobistych: