FINANSE OSOBISTE DLA PRZYTOMNYCH REALISTÓW

Ten ebook to esencja najbardziej popularnych artykułów z bloga FBO. Przygotowałem go w prezencie dla moich nowych czytelników, którzy chcą szybko i wygodnie zrozumieć oparte na zdrowym rozsądku podejście do finansów osobistych.

Lektura otworzy Ci oczy na kluczowe sprawy:

  • zaczniesz gromadzić oszczędności
  • poznasz sposób na życie bez ciężaru długów
  • będziesz najpierw płacić sobie
  • zbudujesz fundusz bezpieczeństwa
  • poznasz 7 życiowych decyzji o wielkich finansowych konsekwencjach
  • przyjemnie spędzisz czas na lekturze:)

Od dnia publikacji w październiku 2015 roku ten ebook pobrało już 4000 osób!

Pobierz go całkowicie za darmo w najwygodniejszej dla Ciebie formie:

W zamian mam do Ciebie tylko jedną prośbę… jeżeli po przeczytaniu uznasz, że warto się tym ebookiem podzielić – po prostu PODAJ DALEJ. Wyślij mailem do znajomych, wrzuć link do tej strony na Facebooku, poleć w dowolny inny sposób. To będzie wymarzone podziękowanie od Ciebie za moją pracę 🙂

A teraz wybierz po prostu swój format pliku:

Co mówią Ci, którzy już przeczytali?
Zapoznaj się z recenzjami czytelników:

Marcin dzięki !!!! 🙂 Przeczytałem Twoją książkę, przeczytałem większość artykułów na blogu. Teraz udostępniasz jeszcze takie super podsumowanie za free – a spokojnie mógłbyś to wydać jako drugą książkę.

Bardzo ciekawy ebook – polecam wszystkim do przeczytania. Esencja bloga w jednym miejscu - super pomysł!

Marcin…. fantastyczna publikacja. Przeczytałem ja jednym tchem. (...) Chcialbym aby moi chłopcy przeczytali ten materiał bo pewnie i za 15 lat będzie on ciągle wartościowy. Póki co drukuje 2 egzemplarze i wkładam do skrzyni skarbów które czekają tam na moich synów. Jak zdecydujesz się na wydanie papierowe…. z pewnością podmienie to na wersję oryginalna a przy okazji spotkania na finblog albo jeszcze gdzieś indziej poproszę o dedykacje. Dzieki za to co robisz… jako rodzina stajemy się mocniejsi!

Przeczytałam w jeden wieczór, na kindlu. Dobrze, że to jest takie krótkie, taka esencja którą może więcej ludzi przeczyta do końca, a część może zrozumie, a niektórzy może nawet coś z tym zrobią.

Rewelacja! Gorąco polecam wszystkim! Każdy powinien przeczytać tego e-booka!

Świetny! Mój ulubiony fragment: „Kupuj mniej, przyjmij postawę podróżnika i… inwestuj w doświadczenia!” Z doświadczenia potwierdzam!