FreshMail.com
[jpshare]

O blogu

Praktycznie każda życiowa sytuacja, z którą będziesz mieć do czynienia, niesie ze sobą finansowe konsekwencje. Narodziny dziecka, podjęcie nauki, zakochanie się, choroba, zmiana pracy, przeprowadzka, śmierć bliskiej osoby – to wszystko pozostawi wyraźne ślady w Twoim portfelu. Finanse są blisko życia i są bardzo osobiste.

Finanse bardzo osobiste_Marcin Iwuc_o blogu2Dlatego warto znać i konsekwentnie stosować skuteczne sposoby postępowania z pieniędzmi. Nie chodzi o żadne metafizyczne sztuczki, inwestycyjne łamigłówki, czy szalone pomysły na szybkie bogacenie się.

Chodzi o proste, oparte na zdrowym rozsądku zasady, dzięki którym każdy może zapewnić finansowe bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Właśnie o takich zasadach i sposobach postępowania z pieniędzmi piszę na tym blogu. Bez względu na to, jak wygląda Twoja sytuacja finansowa, na pewno znajdziesz tu coś, co pomoże Ci ją poprawić. Na podjęcie takich działań nigdy nie jest zbyt późno – dlatego zacznij już dziś:

„Najlepszy czas aby zasadzić drzewo był 20 lat temu.
Kolejny najlepszy czas jest dzisiaj.”

 

Link do konkursu blog roku 2014:
http://www.blogroku.pl/2014/kategorie/finanse-bardzo-osobiste,bfh,blog.html.

Podobają Ci się artykuły na blogu?

Zdjęcie autora Dołącz do ponad 9190 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.

 

FreshMail.com