Dlaczego rynki są cykliczne? Finansowa Forteca AUDIO cz.9

1

Po krótkim wprowadzeniu na temat finansów domowych oraz po przedstawieniu idei Finansowej Fortecy zgodnie z obietnicą zabieram Cię teraz w podróż po świecie inwestycji. Celem tej wspólnej wędrówki jest dobre przygotowanie do świadomego inwestowania. Będzie to jednak wymagało odpowiednio szerokiej perspektywy.

W tym odcinku „Finansowej Fortecy” w wersji audio zabieram Cię w ekscytującą podróż po świecie inwestycji. Celem naszej wędrówki będzie dobre przygotowanie Cię do świadomego inwestowania. Czego dokładnie się dowiesz? 

✅ Dlaczego w inwestowaniu trzeba złapać szeroką perspektywę?
✅ Czym jest PKB i co się na niego składa?
✅ Jakie fazy ma cykl gospodarczy?

👉  Omówię dla Ciebie też ważny wykres, który wyjaśnia WSZYSTKO. 

Jeśli czujesz delikatną ciekawość na myśl o tym, jak pójdzie mi opisywanie kluczowych wykresów słowami – ten odcinek Cię nie zawiedzie!

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze