Ile zaryzykować inwestując? Co radzą wielcy inwestorzy? Finansowa Forteca Audio cz. 15

0

Kiedy w grę wchodzą pieniądze, 👉 zawsze mamy do czynienia z ryzykiem. Nawet „najbezpieczniejsze” formy lokowania kapitału (tak! dotyczy to także Twojej własnej skarpety 🧦wypchanej gotówką 💵i schowanej pod łóżkiem 🛏) nie oznaczają jego eliminacji. Ale to nie oznacza, że masz się bać inwestowania. Najważniejsze, żeby dobrze zrozumieć daną inwestycję i zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla swoich pieniędzy. I w tym odcinku Finansowej Fortecy w wersji audio opowiem Ci o tym więcej. 

Zrób sobie coś ciepłego do picia ☕, rozsiądź się wygodnie i posłuchaj:
✅ dlaczego strach w inwestowaniu ma wielkie oczy,
✅ czym się różni zdolność do podejmowania ryzyka od skłonności do podejmowania ryzyka i jak zbadać, jak wyglądają u Ciebie,
✅ jakie podejście do ryzyka mieli najlepsi inwestorzy.

👉 Udanego słuchania!

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze