Uwaga na owczy pęd! Finansowa Forteca AUDIO cz.13

8

Owczy pęd 🐑🐑🐑 – na pewno kojarzysz ten fenomen stadnego zachowania ludzi, którzy podejmują działanie tylko dlatego, że robią to rzesze innych. Walka o karpia w Lidlu 🐟, gorączka złota, czy tłumy czekające na otwarcie nowego hipermarketu – to tylko kilka przykładów. Nie myśl, że to szaleństwo omija inwestowanie. Wręcz przeciwnie! Podobne sceny rozgrywają się regularnie na różnych rynkach, gdy tłum uzna, że pewne aktywa dadzą szybko zarobić. 

W tym odcinku Finansowej Fortecy w wersji audio:
✅ Pokażę Ci, jak wygląda owczy pęd w inwestowaniu.
✅ Wytłumaczę, dlaczego, mimo że wiemy lepiej, w pewnych sytuacjach poddajemy się woli tłumu.
✅ Zdradzę, jak ja podchodzę w moich portfelach do podobnych pułapek.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, może zainteresuje Cię moja książka o inwestowaniu – „Finansowa Forteca”. W podobny sposób jak tutaj na blogu- prosto i merytorycznie – tłumaczę w niej, jak inwestować skutecznie i mieć święty spokój. Szczegóły poznasz TUTAJ.

PODOBAJĄ CI SIĘ ARTYKUŁY NA BLOGU?

Dołącz do ponad 45 513 osób, które otrzymują newsletter i korzystają z przygotowanych przeze mnie bezpłatnych narzędzi pomagających w skutecznym dbaniu o finanse.
KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.

PLANUJESZ ZACIĄGNĄĆ KREDYT HIPOTECZNY
I NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca. Przygotowałem kurs Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku, aby uzbroić Cię w niezbędną wiedzę i dać narzędzia do wygodnego podjęcia najlepszych dla Ciebie decyzji. Chcę Ci pomóc w znalezieniu kredytu hipotecznego, który:

✅ w bezpieczny sposób pomoże Ci zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu czy domu,
✅ nie obciąży nadmiernie budżetu Twojej rodziny,
✅ będzie Cię kosztował tak mało, jak to tylko możliwe,
✅ szybko przestanie być Twoim zobowiązaniem, bo sprawnie go spłacisz.

Powiadom
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze