Dorób sobie 1000+

Uprzejmie informuję, że 14 września 2016 przestaliśmy przyjmować zgłoszenia na opisane niżej stanowisko.

Wirtualna Asystentka/Wirtualny Asystent (02.09.2016)

To oferta dla osób, które są świetnie zorganizowane i chcą sobie dorobić do pensji lub do studiów, skutecznie zdejmując mi z barków kilka rutynowych zadań. Po przeszkoleniu 95% pracy będzie mogła być wykonywana zdalnie, dlatego właśnie użyłem słowa „wirtualna”. Ale ze względu na pozostałe 5% oraz konieczność przeszkolenia w Warszawie, myślę o osobach właśnie z Warszawy lub jej bliskich okolic.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Sprawy administracyjno-biurowe

  • Wystawianie oraz ewidencja faktur
  • Ewidencja umów
  • Obsługa kontaktowej skrzynki email
  • Obsługa korespondencji papierowej
  • Prowadzenie kalendarza
  • Umawianie spotkań z kontrahentami
  • Rozsyłanie newslettera (treść przygotowana przeze mnie)
  • Rezerwacja sal na szkolenia i noclegów
  • Organizacja spotkań z czytelnikami

2.  Podstawowa pomoc w prowadzeniu bloga

  • Publikacja przygotowanych postów w WordPressie
  • Zbieranie danych do wybranych artykułów
  • Aktualizacja statystyk bloga i liczby subskrybentów

3. Wsparcie przy realizowanych projektach

  • Praca przy blogu oznacza, że często będą trafiać się dodatkowe ciekawe zadania.

FORMA WSPÓŁPRACY i WYNAGRODZENIE:

  • Umowa zlecenie lub własna działalność
  • Wymiar pracy: docelowo przeciętnie około 10h tygodniowo. W praktyce – czasem będą to 3 godziny dziennie, czasem 1h, a czasem wcale.
  • Wynagrodzenie: orientacyjny budżet, który obecnie planuję na to przeznaczyć, to kwota między 1000 zł a 2000 zł brutto miesięcznie. Będziemy rozliczać się według stawki godzinowej: 25 zł brutto/godzinę. Po przeszkoleniu, ustalimy standardowy „budżet czasu” na każde zadanie.
  • W ciągu pierwszych 2 tygodni przejdziesz bardzo szczegółowe przeszkolenie. Odbędzie się ono w naszym biurze w Warszawie (Saska Kępa), bo chcę zobaczyć Cię „w akcji”. Szkolenie obejmie dokładne dodefiniowanie zadań, naukę aplikacji służących do ich wykonania (jak np. Nozbe) i stopniowe przekazanie każdego zadania krok po kroku.
  • Później swoje zadania wykonywać będziesz zdalnie, z własnego domu, a w biurze pojawiać się wyłącznie w razie takiej potrzeby. Komunikować będziemy się za pośrednictwem Skypa i Nozbe.

WYMAGANIA:

  • Mądre planowanie zadań i pracy
  • Świetna organizacja
  • Precyzyjna i jasna komunikacja
  • Pracowitość
  • Efektywność
  • Pełne zaangażowanie w modelu pracy zdalnej
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Uczciwość, kultura osobista i szacunek dla innych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wiele aplikacji/materiałów/korespondencji będzie w tym języku)
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa lub bliskie okolice

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko serdecznie zapraszam do przesłania:

  1. Aktualnego CV (w formacie pdf)

  2. Listu motywacyjnego o długości maksymalnie ½ strony A4 (w formacie pdf)

na adres email: Marcin.Iwuc@fbo.com.pl

Czekam na Wasze zgłoszenia i życzę Wam bardzo miłego dnia 🙂